Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

To definitivno nije Puli. Puli je crn, sa rasta dlakom. Ovo više liči na Kuvasa ili na Pastore maremmano.
Meni se foto ne otvara (Zajecar dial up) ,ali vidim nesto belo ,veliko kao stoKuvas izgleda.Ovi Puli su mnogo manji ,imaju te rasta lokne,crni, i mnogo smrde.Cak gore nego koze kad su u teranju. Ne smeju da se cetkaju,kupaju i cesljaju.Kao na dvoru Luja 14,samo puder i parfem :rolleyes: Pogledah u madjarske ovcare.Pulin ne postoji.Puli je ovaj sa loknama, a ima ga i u beloj boji ( sto ja nisam znala).Ima u Vojvodini nekih pasmina ,mozda je je taj Hartmanov taj Pulin.Kuvach je stvarno jako velik pas. Edited by Teja
Link to comment
Pulin ne postoji.Ima u Vojvodini nekih pasmina ,mozda je je taj Hartmanov taj Pulin.Kuvach je stvarno jako velik pas.
pulin postojipulin.jpgpulin1.jpgpulin2.jpgnije kuvač, nego kuvas Edited by Maistor
Link to comment
pulin postojipulin.jpgpulin1.jpgpulin2.jpgnije kuvač, nego kuvas
valjda je na madjarskom (barem je na nemackom) kuvasz pa je meni kuvac nekako normalno.Nego je pitanje bilo da li je Pulin ( a mislim da jeste) vojvodjanski ovcarski pas.Citala sam nekoliko puta o njemu kao snu snova za ovce i pastire, ali koliko sesecam ima ga samo u Vojvodini.Nisam mogla da mu nadjem "standard".Hartman je verovatno na njega mislio.
Link to comment
valjda je na madjarskom (barem je na nemackom) kuvasz pa je meni kuvac nekako normalno.Nego je pitanje bilo da li je Pulin ( a mislim da jeste) vojvodjanski ovcarski pas.Citala sam nekoliko puta o njemu kao snu snova za ovce i pastire, ali koliko sesecam ima ga samo u Vojvodini.Nisam mogla da mu nadjem "standard".Hartman je verovatno na njega mislio.
sz se na mađarskom čita kao s.za pulina je tačno, vojvođanski pastirac. nema standarda, nije FCI rasa.
Link to comment
sz se na mađarskom čita kao s.za pulina je tačno, vojvođanski pastirac. nema standarda, nije FCI rasa.
E fala ti majstore (za ovo "s") ko sreskom nacelniku. :lol:
Link to comment

Ostenila se komsinska kuja Lola, engleska seterka, sinoc isli na gledanje :wub: imaju 6 nedelja, jedu pastu sa puterom i sirom i voleeee:DSC02712-1.jpgDSC02715-1.jpgpauza za chishcenje:DSC02719.jpgvreme je za spavanje, samo jos malo poziranja :)DSC02722.jpg

Link to comment
Boze sto su lep par! Nadam se da cemo da vidimo i stence. :)
:wub: da, eksponiraću ih maksimalno :D mnogo su cute kad su štenci, mislim kao i svako štene.
Link to comment
jes ljep jebo mater :)
Missmodesty :rolleyes: Muffin je Otelo, nije bobtail :rolleyes: Bobtail ima potpuno belu glavu, tek je na ledjima svetlo siv.Ali, i za Otela svi pitaju da li je to mali bobtail. cool.gif Ja sam sada u Zajecaru ( sas Otela naravno) i juce sretnem onog veternarakoji je Boba ( a taj je stvarno pljunuti bobtail, iako je meshanac) lechio.Covek me lepo pozdravio,kaze da me je prepoznao po Bobu :lol: Ja mu objasnim da je ovo Otelo, ( Bob i Otelo stvarno su zelo razliciti).I ispricham celu story o Bobu ( sa sve hepiendom) jer se i on bio zaljubiou Boba i rekao je da je to najlepshi i najuspeliji pas koga je ikada u zivotu video. Edited by Teja
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...