Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

i jaaao Dacho kaka slatkica...vodi računa da se ne udeblja jel su bolesno proždrljivi....
Čuo sam za to. Kažu da se jedan tako ugoji da je morao na post :lol: Hvala na savjetu, biće tvigi cool.gif
Link to comment

ono moje tele od psa je sad stavljen na dijetu malo pred leto,medjutim imamo komšiluk koji ga obožava i koji nas krišom sabotira, pa tako recimo jedan komšija koji ima neku pudlicu koja nije ješna, a komšija je inače praaaavi domaćin i strašno voli našeg psa baš zato što je klopadzija, svaki put kad prodje pored kapije a da nosi hranu bilo za njegovog psa ili uopste nesto od hrane redovno mu da nešto za klopu, ovo naše tele se naučilo i tačno zna kad čovek prolazi i čeka ga...druga komšinka kad ispeče kifilice sa sirom prvo njemu da par komada...

Edited by lena21
Link to comment

Баш као и она моја монструмка што ми прави земљотрес на монитору (види стр. 7, разјапљена вилица). Подишла целом комшилуку, циркулише по свим околним двориштима где нема паса, а ја се после чудим што код куће скоро уопште не једе. Бивало је и да ме неко из комшилука пита шта је са Мекиком, јуче није дошла у уобичајено време на клопу. Она, изгледа, има утврђен распоред обедовања. А мене једва ако и на кафу позову...

Link to comment
Баш као и она моја монструмка што ми прави земљотрес на монитору (види стр. 7, разјапљена вилица). Подишла целом комшилуку, циркулише по свим околним двориштима где нема паса, а ја се после чудим што код куће скоро уопште не једе. Бивало је и да ме неко из комшилука пита шта је са Мекиком, јуче није дошла у уобичајено време на клопу. Она, изгледа, има утврђен распоред обедовања. А мене једва ако и на кафу позову...
prošlo leto izvedem ga ja u šetnju u park,i u parku na klupi par, devojka liže sladoled i u trenutku kad je dečko krenuo da je ljubi ona spusti ruku sa sladoledom i ovaj moj krelac prikrade se i krene da liže sladoled...mal u zemlju nisam propala od blama... :blush: moj jede i kod mene, komšiluk ima svoje tajne kanale kako mu doturaju hranu,čak sam naučila i neke njegove znake tipa: kad me vidi a nije baaaš mnogo gladan oblizne se jednom a to znači odprilike...daj onu kosku iz frižidera video sam je čisto da nešto pregrizem , ako je mnooogo gladan oblizne se dva puta a ako ja momentalno ne krenem na mesto gde mu stoji hrana krene da me gura šapom samo što mi ne kaže: šta čekaš vidiš da umreh od gladi..
Link to comment

Ovo je maca Leontina koju su nam krvoločne komšije autom odnjele. Inače, našli smo je kao malu sićušnu bebaru, na kiši, samu...hranili je, ona se lijepo prilagodila na Mikija (slika dole) i na Rozu i Happy.picture023bi9.jpgpicture023bi9.4f8ae27e3c.jpgOvo je Miki. Njega su nam također bili odnjeli, ali divnim čudom smo ga našli u centru grada. Koja je to sreća bila i iznenađenje, ne mogu vam opisati.picture323kc3.jpgpicture323kc3.2788ae8e32.jpgpicture254pc2.jpgpicture254pc2.f5067774c0.jpgA ovo je Roza (Big mama). Nađena kod kontejnera u Sarajevu od strane naših prijatelja. picture179dn6.jpgpicture179dn6.df4220643a.jpg

Link to comment
prošlo leto izvedem ga ja u šetnju u park,i u parku na klupi par, devojka liže sladoled i u trenutku kad je dečko krenuo da je ljubi ona spusti ruku sa sladoledom i ovaj moj krelac prikrade se i krene da liže sladoled...mal u zemlju nisam propala od blama... :blush:
Моји комшија и комшиница отворено кажу да се вероватно не би ни погледали, а камоли узели, да његов џукац није почео да салеће њену кују у парку. Лубаф, ах лубаф...
čak sam naučila i neke njegove znake
Мислим да је главно питање: ко је кога заправо дресирао – ми њих, или они нас?
Link to comment

Kad omatorim i poludim odo ja u planinu da čuvam koze i ovce. Lički geni here I come!šta sam juče naučio - koze vole švalere. Drage žene ako sumnjate u nas, suočite nas sa kozom. Koza je kao drug sniffing dog.img0307tk2.jpg

Link to comment

zar to nije kuvas?pulini su rasta cupavci, manja verzija komodora, a sva tri madjarski ovcari.bez obzira, savrsen je pastoralni ambijent.samo zamisljam koliko je divan sir koji se napravi od mleka ovih kozica.

Link to comment

Komshike :wub:DSC02680.jpghocu reci jos nesto - ovo je moje selo ali od pozadi :Dred zgrada sa stanovima i porodicnih kuca pored puta a odmah iza polja i pasnjaci

Link to comment
Gde su čobani, tu je i 1 (kažu originalni mađarski) pulin.img0306ck5.jpg
To definitivno nije Puli. Puli je crn, sa rasta dlakom. Ovo više liči na Kuvasa ili na Pastore maremmano.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...