Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

jeste. fotka je inace stara jedno 2 god, sad je naravno veci mada je u poredjenju s ostalim Corsoima koje vidjam sitniji sto mi je samo plus.
Koliki on naraste?Komsija je uzeo stene i stojimo ispred zgrade, nailazi komsinica i kaze mu:Cane Corso? Jbte Gorane uzece ti sobu :lol:
Link to comment

prilicno su veliki, u grebenu idu i do 70cm i tu negde dostignu i 50kg (muzjaci)... mada zavisi kojih je krvnih linija, umeju da variraju u izgledu da, oni su prakticno sa 2 godine jos nezreli, ima mnogo lepu glavu, pravu molosku i nije mu kratka njuskaevo moje smejurije :D 21082007100.th.jpgUploaded with ImageShack.us

Link to comment
Pridošlica iz BGD se za par dana potpuno odomaćila:2p251.jpg
derpe
prilicno su veliki, u grebenu idu i do 70cm i tu negde dostignu i 50kg (muzjaci)... mada zavisi kojih je krvnih linija, umeju da variraju u izgledu da, oni su prakticno sa 2 godine jos nezreli, ima mnogo lepu glavu, pravu molosku i nije mu kratka njuskaevo moje smejurije :D 21082007100.th.jpgUploaded with ImageShack.us
ovo je nesto najlepse sto sam ikad video. sta je to? Edited by sherman
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...