Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

4 hours ago, aram said:

Ova mala uskoro stiže u naš dom, jedvačekanje i neizdrž 
307657397_10160209947364559_759962802108
dakle, ako neko zna pouzdane prevoznike pasa na liniji Bgd-Nemačka, neka javi!

Samo što ne kaže nešto :wub:

Link to comment

Ova se ovde krije od robota. A sve tri vrste usisivača (robot, obični i štapni) su joj neprijatelji. Kad hoćemo da otvorimo ulazna vrata da napravimo promaju, a nećemo da ona šmugne na ulicu, samo stavimo neki usisivač pored otvorenih vrata, nema šanse da će da pridje. :laugh:

Link to comment

Bila je letos pobegla, ali ne kroz ta vrata, nego je skontala kako da otvori kapiju u dvorištu. Tražili je sat ipo, i mi i komšiluk, našli je u kući kod nekih ljudi na kilometar odavde. Kako smo uspeli da rekonstruišemo, izašla je iz dvorišta, prešla ulicu :isuse:, nastavila dalje kuda često šetamo, onda videla u parku neku decu kojoj je prišla, jer je druželjubiva. Jedna od tih devojčica je skontala da je dobrica i da se izgubila, pa ju je uzela za ogrlicu i krenula s njom da traži vlasnike, ali u pogrešnom smeru. Posle nekog vremena se dete uspaničilo i počelo da plače, pa su je neki ljudi koji su sedeli ispred svoje kuće pitali šta se desilo. Ona im rekla da je našla kuče i da ne može da nadje vlasnike, a plaši se da će je neko videti i misliti da je ukrala psa. Onda su oni rekli da ostavi psa kod njih, pa će oni zvati policiju da dodje da očita čip. Nešto kasnije, dok su čekali policiju, sam naišla ja na biciklu dozivajući lujku. Taj čovek je još bio ispred kuće i pitao me da li tražim psa… Našla sam je u njihovoj kući kako spava u krevetu njihovog psa koji je, jadan, morao da leži na podu. :laugh: Ljudi je napojili i nahranili keksićima, sad svaki put kad tuda prolazimo, ona vuče prema  njihovom ulazu. :laugh:

 

A baksuz, ja sam joj dan ranije promenila ogrlicu i mrzelo me odmah da prebacujem privezak sa imenom i brojem telefona, nikad pre nije otišla nigde sama, niti uspela da otvori kapiju. Sad je promenjena i brava na kapiji, nema šanse da opet otvori. Uh, trauma. :wacko:

  • +1 1
  • Wub 3
  • Haha 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...