Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

7 hours ago, Hamlet Strašni said:

Nama su ostala dva mačeta. U subotu ujutru smo ih pustili u kuću, kao malo. Od tada ne izlaze, odamh su krenuli u pesak i da maltretiraju oca - kad on jede sušte se i on se skloni. 

Dečak je mazan i spava na leđima, devojčica se ne da uhvatiti (samo dva puta smo je mazili) i dosta je agresivna  gricka brata toliko da on kuka. Pri tome spava poluotvorenih očiju, ali ne izlazi iz kuće. Brat se šunja naokolo. Otac je par puta frknuo na njih kada su bili baš dosadni (lovili mu rep uglavnom) i mislim da ga smaraju.

 

Oboje su crni potpuno - isti su kao otac. Da li hoće neko mače. Devojčicu?

 

odlična ti je reklama

spacer.png

  • Haha 6
Link to comment
6 hours ago, Frank Pembleton said:


Onaj prošli je nestao odjednom emoji22.png
I ovaj je uđi-izađi varijanta.



....shiit has hit the fan.

Uh, žao mi je zbog onog prvog :cry:

 

Nadam se da će ovaj macić da ostane zauvek :)

Link to comment

da, to su petko i bella. u iščekivanju posle besomučnog jurcanja po placu. imam problem s njom jer je kopačica gdegod stigne i što razvlači po placu svu obuću, prostirke, krpe. nismo još isprobali njen odnos prema sušenju veša. žena je zapretila zabranom ulaska.

Link to comment
Zapravo, nijedna. [emoji3]
To je kuća moje tetke/sestra na spratu s dečkom, a svi zajedno imaju 17 ili 18 mačaka [emoji38]ol: Džizs! 
Ovih gore ima...hm 11 mislim
ja sad mogu da se zakunem da smo se onda mi negde srele i da si mi prichala da ti sestra ima 17 machaka i ako hocu neku. a nisi mi frizerka ni krojachica za baletske kostime :ohmy: ili tvoja sestra ima josh sestara [emoji38]ol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...