Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

1 hour ago, Tolaa said:


Taj kreon joj je najbolja karakteristika. OK, posle ušesa. :wub: A ko je ne zna, mislio bi da je izgladnjujemo! Već skoro 3 godine dobija istu hranu svako jutro i svako veče, i uvek joj se jednako raduje. Uveče u 19.01 kreće sa žalbama ako nije dobila da jede, nekako ne promaši ni kad se pomeri sat. :rolleyes: Ujutro nije bitno kad dobije, može u 6, može u 10, ali zato uveče… A još nismo našle voće ili povrće koje neće pojesti i tražiti još, pre neki dan izjela krišku limuna, samo kora ostala. Mandarine su joj omiljene. 
 

Sutra su 3 godine otkad je udomljena. :heart:

Pavlovljev refleks retko kad zakaže :fantom:

Ihh limun, pa ona je halapljivija i od moje dobermanke a mislio sam da je to nemoguće! :D

  • Haha 1
Link to comment

Jedu, ova moja voli i jabuke i mandarine i nar...

 

38 minutes ago, I*m with the pilots said:

Da li psima smeta ako pojedu i kospicu, nikad nisam o tome pre razmišljala (niti sam znala da psi jedu voće, haha!)?

 

Bez koštice i peteljke

Link to comment
On 24.6.2022. at 21:59, Tolaa said:

@beyoncé Budi pažljiva sa lukom, bilo kakvim, može da dovede do anemije i stomačnih problema. 

hvala što si mi skrenula pažnju. mada, ona se samo igra s glavicom luka kao sa lopticom, dok je ne raskupusa. isto radi sa crnim lukom :dry:

 

On 24.6.2022. at 21:29, msv said:

Današnja

 

JjLIkL1.jpg

 aaa stomačić! :wub::wub::wub:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...