Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

On 8.5.2022. at 11:30, Tolaa said:

Od sinoć smo foster home ove devojčice (10 meseci stara, od toga provela 6-7 u azilu, mnogo umiljata), držimo fige da će u narednih par sedmica dobro da se slaže sa Vildom, pa da je i zvanično usvojimo. 😍

 

424FB2BB-0000-412B-8695-D67773A22E49.thumb.jpeg.80c0732cab0a5482741e7e99a2ac833d.jpeg

 

 

kako je lepa! te oči i pogled, vidi se iz aviona da je žensko 😁

hoće li biti vaša? 

Link to comment

^nadam se da će se privići, mnogo je medena.

 

naša kuca isto ima neka svoja ponašanja, glavni problem je što neće da ide napolje.

kada idemo ka parku bukvalno izgleda ovako

NOT-moving.jpg

a kada se vraćamo kući ovako

dog-pulling-1024x683.jpg

preleti sve stepenice ko metak i kada stigne do ulaznih vrata hoće da se onesvesti od sreće što je ponovo kod kuće.

napolju izbegava i pse i ljude, hoće i da reži na pse ako joj se previše približe, pogotovo veći psi. poslednjih dana se ipak malo igra sa jednim kučencetom koje je njenog uzrasta i veličine, ali i to samo u radijusu od metar od mene. inače miško plašljivko napolju leži sklupčan između mojih nogu i ne mrda. kako se ja pomerim, tako se pomeri i ona, kao senka.

 

juče je ćapila i smazala mini snikers, sa sve ambalažom :isuse: sakrila se ispod jedne grede gde ne možemo da je dohvatimo i gde je napravila brlog u koji dovlači sve ukradene i zabranjene stvari. sinoć smo posle dosta vremena ponovo počašćeni i zumijima, i to negde posle ponoći. ludilo! zato spava do 13 h kao pravi tinejdžer.

  • +1 3
  • Haha 5
Link to comment
glede ove fotke
bolesni smo
imamo tumor dojke, koji niko neće da dira
tako da koliko izdržimo, izdžali smo
držite šape
Mnogo mi je zao, nisam videla da si pisao o tome na temi Macke, doduse nisam ni ucitavala ranije stranice, udjem na brzinu ovih dana jer Pasa...

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...