Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

2 hours ago, maheem said:

Pepe sterilisana, sad beskrajno maženje.

u subotu idem na rođendan jednog psa koji se zove pepa. danas sam morala da idem posle posla u robnu kuću da joj kupim poklon :isuse:

  • +1 1
  • Wub 2
  • Haha 4
Link to comment
4 hours ago, slepa živana said:

u subotu idem na rođendan jednog psa koji se zove pepa. danas sam morala da idem posle posla u robnu kuću da joj kupim poklon :isuse:

Daj zovi Čavića i Šaponju da snime Marka žvaku

  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment
22 hours ago, slepa živana said:

u subotu idem na rođendan jednog psa koji se zove pepa. danas sam morala da idem posle posla u robnu kuću da joj kupim poklon :isuse:

 

Ja se probudila sa idejom za nov biznis a to je..... pokloni za pse. Imas razne za svakanje pizdarije da izabares pa u jednu kutiju koja ce biti specijalno zapakovana da oni (psi) kada otvaraju, posebno uzivaju. 

Vi ne znate koja je to sreca kada dobiju poklon pa krenu da otvaraju i cepkaju papire na sve strane i njušku ubacuju....meni puno srce.  

  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, mustang said:

 

Velika cura :wub:

 

Za kim je u kuci najvise luda? 

Sa majkom ima majčinski odnos, nju najviše sluša, ja joj dođem ljubavnik pa najviše mene prati i leži na meni, sa najmlađim je najnežnija, a i on harambaša je non stop cmače, sa mlađom ćerom ima presmešni love hate odnos. Starije nema nikad kod kuće pa je kod nje u sobi kad je i ona tu.

  • Wub 1
Link to comment
On 17.4.2022. at 14:33, Filozof manijak said:

To su betmeni :D

gremlini :D

 

1 hour ago, mustang said:

 

Ja se probudila sa idejom za nov biznis a to je..... pokloni za pse. Imas razne za svakanje pizdarije da izabares pa u jednu kutiju koja ce biti specijalno zapakovana da oni (psi) kada otvaraju, posebno uzivaju. 

Vi ne znate koja je to sreca kada dobiju poklon pa krenu da otvaraju i cepkaju papire na sve strane i njušku ubacuju....meni puno srce.  

kod nas je ludnica od psecih subscription stranica. ljudi se pretplate a ovi im salju svega nemilice mesecno. odlican biznis i ozbiljna lova.

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...