Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

13 minutes ago, renne said:

daj neki snimak kako priča

 

Imam audio samo neće video, skače da mi izgrize ruku. Naći ću nešto kad priča "mače moje" pa ću da postavim. Inače je sva u ljubavnim izjavama, previše joj puštam domaće serije, al kad voli.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
6 minutes ago, angelada said:

 

Imam audio samo neće video, skače da mi izgrize ruku. Naći ću nešto kad priča "mače moje" pa ću da postavim. Inače je sva u ljubavnim izjavama, previše joj puštam domaće serije, al kad voli.

kako se zove?

Link to comment
On 7.4.2021. at 12:20, maheem said:

Za tri nedelje stiže Pepe :wub:

Umrećemo od nestrpljenja.

 

IMG-20210406-WA0006.thumb.jpg.5299abae5dbc897a61e2aa7d7ae78390.jpg

odnesite u pepeov sadašnji dom neko ćebence/peškir nešto što će njemu biti pokrivka da malo pokupi mirise iz legla, da mu ne nedostaju bate i seke kad bude otišao

 

biće sjajan umirujući divajs za njega u prvim mesecima

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

odnesite u pepeov sadašnji dom neko ćebence/peškir nešto što će njemu biti pokrivka da malo pokupi mirise iz legla, da mu ne nedostaju bate i seke kad bude otišao

 

biće sjajan umirujući divajs za njega u prvim mesecima

Sjajna ideja, fala kums.

Link to comment

To sam slušao da redovno ljudi rade kad naručuju iz legla, to je maltene simulacija da je majka još uvek tu...
No imaš na forumu i ljudi koji su iskusni, čini mi se,@zmanic?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

@maheem Neka je sa srećom!

 

Kolko vidim english BT je u pitanju. Vesela rasa, ja ih zovem "cirkuzanti".

Sa druge strane vrlo razigrana i sklona pravljenju štete po domaćinstvu. 

Ne slušajte "babske priče" niti širenje "vlaške magije".

Za literaturu i priručnike o odgoju pošaljite mi svoj email na PP slobodno

Edited by zmanic
  • Hvala 1
Link to comment
On 8.4.2021. at 10:49, angelada said:

Moja afrička sivojka. Ima osam godina, pitoma je ali potuljena, brblja (zna dosta da priča, ali je ne gnjavim, već šta uhvati - uhvati), voli da gleda serije i Poteru. Ja je o-b-o-ž-a-v-a-m.

pile 01.jpg

 

evo jedna zbirka sjajnih replika. bonus poeni ako nauči nemoj mi se smijati i novinaaar! 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

@nisam ja bojim se da ukus moje Angi nije baš sofisticiran. Trenutno obožava reprizu Sulejmana Veličanstvenog, srećom pa imam dva televizora (ruku na srce, i ja sam gledala seriju, ali ne moram dva puta). Voli i kvizove, najviše Poteru, bukvalno ne trepće.

 

Zapravo voli sve Memedovićeve emisije, sad ja stvarno ne znam šta ti pilići zapravo vide na ekranu, ali možda joj se Jovan sviđa?

 

Ali najviše od svega voli sve serije po romanima Mir Jam. Sad se nameće pitanje ko je naučio - pa ja, ali nisam znala da će da se otrgne kontroli. Kad smo zajedno u sobi, a meni došlo da gledam svoje voljene ratne dokumentarce na Viasat History, ona se sva konsternirana okrene i spava. Tako da, živim za termine u kojima nam se poklapaju ukusi (obe gledamo Kalkanske krugove) i eto šta ću.

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...