Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

U šetnji je kao '' na daljinski'' uvek uz levu nogu i bez komande. Ne ume da ide sa desne strane. Generalno, retko socijalizovani CC vuku u šetnji i ne udaljavaju se od vlasnika ni kada su bez povodnika. Uzgred ovaj mužjak jeste visok, dugonog i atletičan ali ima ''samo'' 50kg jer nema gram masnoće na njemu a jede kao grtalica. bea49ee5c080592f67b9c0d58d69278b.jpg





  • +1 3
  • Wub 6
Link to comment

Ako sam pisao da imam 5 japanskih prepelica - dobro je - znate o cemu se radi. Ako nisam - sad znate.

Ovo je prica o #5 kojoj je pre 5-6-7 nedelja krenula na glavi da se pravi (youtube kaze) nekakva cista koja kao 'rutinski' moze da se resi - ko je spreman da je - bez anestezije - izbode i pusti tu tecnost/limfu/kojesta da iscuri... 

E, od onda do sada smo se najmanje 3-4 puta pitali sta ce (do jutra) da ostane od nje plus najmanje 2-3 puta prezalili... Srecom - potpuno se 'povratila' i danas imamo i jaje da to dokazemo - sasvim pouzdano njeno jer je bila u odvojenom kavezu i taj rad...

A meni jedan mali malecki počasni doktorat iz aviary veterinary science, odsek za hirurgiju...

 

spacer.png spacer.png

 

 

  • +1 3
  • Wub 3
  • Haha 1
Link to comment

Jaja su ok, cuvaju se u frizideru, mogu da potraju ili tako ili da se 'stave u turshiju (sirce) kad se skuvaju' i tako dalje... 

Imam/o 5 komada, samo zenke - za sada nema planova da kupujemo 'petlica' jer je za pilice ono - nekakva verzija inkubatora 'must' i tako dalje. 

Mala tajna velikih uzgajivaca egzoticnih ptica kod kojih kupujem crve i bube (proteini su zakon) - "prepelice su opasno robusTne"...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...