Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

2 minutes ago, Lancia said:

Gaca je vodja bande¿

ja tipujem na ivana :D

@Caligula meni tvoje mačke stoje na desktopu na kompu na poslu. mislim da si pisao da ih je slikala tvoja žena, vire ispod nekog nameštaja, možda gaca i ivan, ili su tad bili neki drugi tigrasti naraštaji. poručuju mojim kolegama, prilazite ovom stolu na sopstvenu odgovornost :lol:

obožavam tu sliku, popravi mi raspoloženje svaki dan kad dođem u kanc i uključim komp.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, slepa živana said:

ja tipujem na ivana :D

@Caligula meni tvoje mačke stoje na desktopu na kompu na poslu. mislim da si pisao da ih je slikala tvoja žena, vire ispod nekog nameštaja, možda gaca i ivan, ili su tad bili neki drugi tigrasti naraštaji. poručuju mojim kolegama, prilazite ovom stolu na sopstvenu odgovornost :lol:

obožavam tu sliku, popravi mi raspoloženje svaki dan kad dođem u kanc i uključim komp.

Daj da vidim tu fotku.

Link to comment
8 minutes ago, Lancia said:

Gaca je vodja bande¿

 

Ne, Alef koja je dosla pre mesec dana im yebe kevu oboma. Gaca je majka, Ivan joj je sin, ima problem sa malim mozgom jer shepa i zanosi dok ide. Prelep muzjak ali je bas plasljiv, na majku.

 

Ova Alef prava macka, grebe, juri, mazi se, rezi, grize, postavlja im zasede, popizdeli su od nje (i mi preko noci jer beštija ne staje)

 

@slepa živana koja slika? Imam ih dosta pa ne znam koju sam postavljao, ako hocees dacu ti u pristojnoj rezoluciji :D drago mi je da mi mačke žive i van kuće

 

Jeste, to su Gaca i Ivan btw. druge tigraste nisam imao

Link to comment
2 hours ago, halloween said:

Ovaj moj figlio unico je razbucao istu takvu grebalicu iako mu skraćujem pandže, a vidi vaših je troje, grebalica u pristojnom stanju (još uvek).

 

Ovo nam je druga po redu, prva je devastirana u par meseci

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...