Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Samo da potvrdim tu tezu da se nakon ''odlaska'' najboljeg prijatelja treba što pre sprijateljiti sa narednim koji upravo vas čeka. Mi smi nakon prevelike pauze od par meseci tako šokirali naredno štene pažnjom i otimanjem oko njegove naklonosti da se jadan garantovano do godinu dana pitao dal je mogla da mu zapadne ludja porodica. Uzged...žena pobedila.







Link to comment

Azra dobila neku infekciju na repu pa smo je danima uvodili dva puta dnevno na po sat vremena u kucu da joj ocistimo i sacekamo da koza upije kremu.

Ovo je njena reakcija na ceskanje i mazenje u kuci da bi je smirili da ne olize rep. :D

 

400096900154_38654.jpg

  • Wub 4
  • Haha 4
Link to comment
2 hours ago, JozoMujica said:

Azra dobila neku infekciju na repu pa smo je danima uvodili dva puta dnevno na po sat vremena u kucu da joj ocistimo i sacekamo da koza upije kremu.

Ovo je njena reakcija na ceskanje i mazenje u kuci da bi je smirili da ne olize rep. :D

 

400096900154_38654.jpg

Au, bre, drogirali ste psa maženjem. :laugh:

Link to comment
Jeste, meni je rođendan, jubilarni trinaesti, dajte taj roštilj, zbog mene ste ga pravili
2b1b89da5d936d0ff0f0d669070a3f1c.jpg
choveche kako ste uspeli da sachuvate taj mebl kroz vekove. u glavi mi je 1977 :D :wub:

sent from bubamoto

Link to comment
29 minutes ago, gospa buba said:

choveche kako ste uspeli da sachuvate taj mebl kroz vekove. u glavi mi je 1977 :D :wub:

sent from bubamoto
 

to je bilo na spratu kuće, (u našem selu) niti je ko ulazio, niti je ko koristio, i sad pre jedno četiri godine, kao hajde da uzmemo, dobro je da se odmore noge, kad se sedi na fotelji, a ispostavilo se da ga senka obožava, što gore na njemu, što ispod, kad se kao "sakriva"

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...