Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

44 minutes ago, Filozof manijak said:

Kako je žena podnela?

 

normalno. plakanjem. 

mislim racionalna je i konta šta je 15 godina, al pas. 

da ne govorim da je generalno bio iz 'lošeg legla' kako neki veterinari rekoše. 

tako da je granule uvek jeo one neke digest. imao neka slaba creva, posle prvog maja uvek bolovao, nenaviknut na koske. al tašta moja ga je tetošila tako da je stalno jeo supice i belog mesa i čokolade

Da ne govorim da je pre nekih pa sigurno 7 godina bio sam za novu godinu. Našli ga upišanog i usranog na spratu u dupleksu gde se nikad nije peo zbog nekih spiralnih klizavih stepenica. Istraumiran zbog petardi. to mu pokrenu masu nekih problema taj stres tada, toliko da je izgledalo da će još tad da manjka. Onda sam vozio njega i taštu u bg na neki veterinarski institut pa su ga oni popravili. 

A nije ništa ni video ni čuo verovatno poslednjih godinu, a možda i dve.  al je i sad izgledao ko mladić, osim tih izbledelih očiju, dlaka mu je bila lepa i sjajna. 

zanimljivo kako je kad je bio mlađi taštu uvek šetao kao zastavu za sobom. ja ga nisam prečesto šetao ali mu nikad ne bih stavljao povodac i uvek je bio dobar. 

i leti kad se šorcevi nose je imao fetiš komplet noge da mi oliže. :)

 

Link to comment

Najbolji i provereni lek je novo štene. Čuo ojaj savet odavno, ali nisam verovao.

Kad mi je uginula Nera pre 7 godina u njenoj četvrtoj godini, a umirala mi je na rukama cele noći, nisam bio svoj dobre 2-3 nedelje.
Zarekoh se da neću da nabavljam psa bar par godina. Zavet mi je trajao do prve sledeće izložbe za tri meseca.

Radi ovaj lek.

Link to comment

ima još jedan nemački špic. on je od taštine mame pas. a taština mama ima 98 godina. :-) 

meda se verovatno pita gde mu je semi. 

 

a za vikend smo nahranili ovo mršavka poplašenog putina u šumi.

IMG-20201004-172649.jpg

Edited by nisam ja
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...