Jump to content

Slike vasih ljubimaca

Cica83

Recommended Posts

20 hours ago, mustang said:

ivanova instagram ekipa. ovo mi je jedna od najsladjih fotki u poslednje vreme. slatkis sapice, steca, sreca :wub:

nisam normalna. znam. bar iskreno stavim u opisu #crazydogmom :laugh: kad postujem njegove slike

868FC11E-69E7-4833-AE5B-9ABCCC1B32A5.jpeg

jebote, ovo kao onaj vic s pericinom zenom - mislio da budem astronaut al sad ocu da budem mustanzovo kuce.

e, da - jezevi leti dolaze blizu ljudi jer su zedni. treba im samo negde na ivicu baste ostaviti vodu i srecni. ne idu dalje. bar to je moje iskustvo.

Edited by adam
  • Replies 4,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• mustang

427

• renne

302

• JozoMujica

136

• halloween

110

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeste, meni je rođendan, jubilarni trinaesti, dajte taj roštilj, zbog mene ste ga pravili

A ovo je Maja, ona je tu već skoro 3 godine, isto je bila govance sa ulice kada smo je uzeli. Pratila je našu drugaricu na ulici, ona nije mogla da je ostavi i onda smo je mi uzeli   i

Novi clan domacinstva      

Posted Images

Frank Pembleton
jebote, ovo kao onaj vic s pericinom zenom - mislio da budem astronaut al sad ocu da budem mustanzovo kuce.

e, da - jezevi leti dolaze blizu ljudi jer su zedni. treba im samo negde na ivicu baste ostaviti vodu i srecni. ne idu dalje. bar to je moje iskustvo.
A vole i granule za mačke...

.... Shiit has hit the fan!

halloween
6 hours ago, Frank Pembleton said:

A vole i granule za mačke...

Sećam se da si pitao da li piju pivo. Pivo i mačje granule, dakle.

Frank Pembleton
Sećam se da si pitao da li piju pivo. Pivo i mačje granule, dakle.
Ajde nađi to za pivo...

halloween

@Frank PembletonGde da nađem, pa nisam ja Hella.:D

Moguće i da je bilo konkludetno- prvo si napisao da piješ pivo, a potom si pitao čime bi mogao da nahraniš ježa u dvorištu.

Edited by halloween
Frank Pembleton
[mention=295]Frank Pembleton[/mention]Gde da nađem, pa nisam ja Hella.
Moguće i da je bilo konkludetno- prvo si napisao da piješ pivo, a potom si pitao čime bi mogao da nahraniš ježa u dvorištu.
Pošto smo utvrdili da sam alkos, sad i tim izrazima utvrđujemo da sam neobrazovan...
No to smo već znali, nema potrebe da ježeve uplićeš u to...

mustang

nece da skoci u bazen...mozda sledeci put kad odemo. normalno skace po talasima u okeanu i po rekama, potocima...nesto je utripovao. i nece da prodje kroz ona pseca vrata u kucama da izadje u dvoriste. al dobro, odmalena njje hteo da prolazi kroz uske stvari. al da se popne na najstrmiji vrh i glumi kozu, to moze. weirdo

2F9B387E-8C19-4CD6-89E7-3A551F57F5F8.jpeg

• Wub 1