Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

35 minutes ago, beta kentauri said:

ne smetaju ježevi ljudima nego kučićima. odlepljuju kad ih vide pa jurcaju okolo i šizofrenišu. a ježeve baš zabole.

 

Spasio sam jednog pre desetak dana u svom dvorištu. 

Za bold grešiš nemaš pojma koliko!

Mnogi psi su u stanju da ubiju ježa, neke rase vrlo lako, ali se pri tome neki i te kako ispovrede bodljama da oporavak zna da bude fatalan po psa. Ima pasa kojima ne treba više od dvadesetak seukundi da ubije odraslog ježa.

Link to comment
2 hours ago, čekmeže said:

Drugar ima mešanca terijera koji ubija sve živo u prostoru dvorišta a nedavno je uspeo da ubije i dva ježa u nekoliko dana, kako samo on zna.

I moj pokojni pas, ujutru nađemo samo kožu s bodljama. Tajnu tehniku likvidacije je odneo u grob.

Link to comment

ivanova instagram ekipa. ovo mi je jedna od najsladjih fotki u poslednje vreme. slatkis sapice, steca, sreca :wub:

 

nisam normalna. znam. bar iskreno stavim u opisu #crazydogmom :laugh: kad postujem njegove slike

868FC11E-69E7-4833-AE5B-9ABCCC1B32A5.jpeg

Link to comment
On 27.5.2019. at 16:59, vladavsnarod said:

Otkupio sam ovog malog od ulicnih preprodavaca ispred kluba :sad:

 

Znam da tako odrzavam tuzan ciklus zlostavljanja, ali sam pao na emotivnu ucenu jbg.

 

Ima oko mesec dana i zove se Dzuma.

 

Evo nas posle godinu dana

 

viber-image-2020-07-26-19-55-57.jpg

  • +1 2
  • Wub 3
Link to comment
20 hours ago, mustang said:

ivanova instagram ekipa. ovo mi je jedna od najsladjih fotki u poslednje vreme. slatkis sapice, steca, sreca :wub:

 

nisam normalna. znam. bar iskreno stavim u opisu #crazydogmom :laugh: kad postujem njegove slike

868FC11E-69E7-4833-AE5B-9ABCCC1B32A5.jpeg

jebote, ovo kao onaj vic s pericinom zenom - mislio da budem astronaut al sad ocu da budem mustanzovo kuce.

 

 

e, da - jezevi leti dolaze blizu ljudi jer su zedni. treba im samo negde na ivicu baste ostaviti vodu i srecni. ne idu dalje. bar to je moje iskustvo.

Edited by adam
Link to comment
jebote, ovo kao onaj vic s pericinom zenom - mislio da budem astronaut al sad ocu da budem mustanzovo kuce.
 
 
e, da - jezevi leti dolaze blizu ljudi jer su zedni. treba im samo negde na ivicu baste ostaviti vodu i srecni. ne idu dalje. bar to je moje iskustvo.
A vole i granule za mačke...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
6 hours ago, Frank Pembleton said:

A vole i granule za mačke...

.... Shiit has hit the fan!
 

Sećam se da si pitao da li piju pivo. Pivo i mačje granule, dakle.

Link to comment
[mention=295]Frank Pembleton[/mention]Gde da nađem, pa nisam ja Hella.[emoji3]
Moguće i da je bilo konkludetno- prvo si napisao da piješ pivo, a potom si pitao čime bi mogao da nahraniš ježa u dvorištu.
Pošto smo utvrdili da sam alkos, sad i tim izrazima utvrđujemo da sam neobrazovan...
No to smo već znali, nema potrebe da ježeve uplićeš u to...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...