Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

3 hours ago, Tolaa said:

❤️ Haha, ovo kao kod nas, nijedna igračka osim jedne gumene lopte ne preživi duže od 10 minuta. 
 

 

7BFB3C3A-B9B4-49C3-970B-848F0A87BB2F.jpeg

 

Ja na buvljaku kupim punu kesu igrački, recimo 15-20 komada, operem u mašini i dam joj da se zabavlja. Masakrira ih u par dana :)

Link to comment

moj sve cuva! ja samo poklanjam okolo, to nije normalno koliko ima. sve mu muz kupuje, samo krs prave. svuda su po kuci kao i koske. kad kao ujutru legnem na kauc da odmorim od spavanja i dorucka, obavezno se nabodem ili na kosku ili krene neka kokoska da skvici

Edited by mustang
Link to comment
9 hours ago, Zico said:

Ista Uma Turman.


To joj još niko nije rekao, hvala. 😂
 

6 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Ja na buvljaku kupim punu kesu igrački, recimo 15-20 komada, operem u mašini i dam joj da se zabavlja. Masakrira ih u par dana :)

 

Ova bukvalno u 5 minuta probije zubima i onda krene da izvlači punjenje. A pošto sve jede, strah nas je da će pojesti puno, pa te igračke koje može da uništi, dobija samo u kontrolisanim uslovima. E, ali zato je konstantno u lovu na detetove plišane igračke. Dok joj nije bilo zabranjeno da ulazi u dečiju sobu, ušunjala bi se, zgrabila nešto, i onda rastavila na deliće. Maloj je omiljena igračka plišani Yoshi, nosi ga svuda, jednom ga je ostavila negde na dohvat njuške, ja posle par minuta videla da ova žvaće nešto zeleno... Uspeli smo da Yoshiju spasimo nogu, ali je sad 2 cm kraća od druge, pa je ćopav. Posledica toga je najurednija 7-godišnjakinja na svetu, sve igračke su od tada uvek na svom mestu. 😄

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...