Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

2 hours ago, Skyhighatrist said:

Ovako sedne i pilji dok je ne nahranim. Svaka dva sata :hihi:

 

Moja isto tako, samo usput jos krene i da cvili. A na dijeti je jer je debela, pa ne smem da joj dam vise nego sto joj sleduje.

Link to comment
  • 2 weeks later...

nisam dugo :laugh:

 

 

zove muz sina pendeho...a ovaj glupan poceo da se odaziva :isuse: ...ne znam.... malo je ispao zenskast na slici, ljubi ga majka al to je zato sto je srecan...

pendeho my ass, mada i nije neki macho hrabar ali nije ni kukavica. cudan je. povuce se ako njega samo neki pas napada, ali ako neki pas rezi na agnes ili nam se neko nov dovuce u drustvo, ne da na nas. 

 

pa te okice i kez, al nije sto je moj :wub:

26AF4A6C-D0E4-4A41-AF66-D7DFBA7DC47C.jpeg

Edited by mustang
Link to comment
5 hours ago, roksi said:

stvarno je lepotan:) dobra i hepi kuca <3

 

hvala roksi...razumes me :D 

 

 

 

 

 

mamina beba

 

mamin kuronja

 

:wub:

steta sto nemamo psihijatre na forumu da mi udele dijagnozu...mozda f ljubavitis? 

Link to comment

@mustang, znaš da sam rekao da neću da te davim da ne pomisliš da te stalkujem a i svadjali smo se kvalitetno i poštujem tvoje stavove, nebitno je da li mi se svidjaju. Pa sad oprezno pitam: smem li da downloudujem ovu Ivanovu sliku jer je baš lepa. Možda je čak okačim i na FB jer mi se svidja, ako ti dopustiš.

Link to comment
17 hours ago, mustang said:

nisam dugo :laugh:

 

 

zove muz sina pendeho...a ovaj glupan poceo da se odaziva :isuse: ...ne znam.... malo je ispao zenskast na slici, ljubi ga majka al to je zato sto je srecan...

pendeho my ass, mada i nije neki macho hrabar ali nije ni kukavica. cudan je. povuce se ako njega samo neki pas napada, ali ako neki pas rezi na agnes ili nam se neko nov dovuce u drustvo, ne da na nas. 

 

pa te okice i kez, al nije sto je moj :wub:

26AF4A6C-D0E4-4A41-AF66-D7DFBA7DC47C.jpeg

Vidi se da je dobriiiiica....

Hipi baja ovakav cvetni :laugh:

Link to comment
4 hours ago, Bujodrag said:

@mustang, znaš da sam rekao da neću da te davim da ne pomisliš da te stalkujem a i svadjali smo se kvalitetno i poštujem tvoje stavove, nebitno je da li mi se svidjaju. Pa sad oprezno pitam: smem li da downloudujem ovu Ivanovu sliku jer je baš lepa. Možda je čak okačim i na FB jer mi se svidja, ako ti dopustiš.

 

smes.... u slabi me tacku udaras :D

samo nemoj da me tagujes. mozes njega...ne mogu na instagramu da me povezu se njim

 

@ivan.bronson

Link to comment
27 minutes ago, mustang said:

 

smes.... u slabi me tacku udaras :D

samo nemoj da me tagujes. mozes njega...ne mogu na instagramu da me povezu se njim

 

@ivan.bronson

Hvala.

I ne brini, neću te pomenuti. 

Link to comment
 
Evo sazrelog momka.
r3O6vQ.jpg

lol renneov mačak i ovaj ice age Ivan.
Ja sam nesto rešio ako ikada budem imao kera da će biti jedan ovakav momčilo!

...shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...