Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

5 minutes ago, darling said:

sto si tako skrt na recima? naravno da se podrazumeva da je pametnica. provocirala sam da nam napises nesto iz njenog zivota :)

 

Zna tablicu mnozenja i laje na svaki tvoj post :fantom:

 

Super je pufnica, Barti :)

Link to comment
10 minutes ago, darling said:

sto si tako skrt na recima? naravno da se podrazumeva da je pametnica. provocirala sam da nam napises nesto iz njenog zivota :)

 

Ma nisam, samo nznm šta bih pre opisao, toliko toga ima na satnom a ne na dnevnom nivou. Znam samo da bih riknuo bez nje već sada nakon samo 10 meseci "poznanstva".

13 minutes ago, Majo said:

Zna tablicu mnozenja i laje na svaki tvoj post :fantom:

 

Super je pufnica, Barti :)

Skoro da je baš tako.

Hvala Majo.

Link to comment
On 9.2.2019. at 7:27, slepa živana said:

:) mačke su viša bića, to je jasna stvar.

 

nego juče gledam nešto na vestima, u australiji poplave, kaže reporter, upozorava se stanovništvo da se kroz vodu kreću krokodili i zmije usled haoza... obuzme me jeza, pomislim, srećom ne znam nikog u australiji pa se onda setim laze. jel laza iz australije?

 

Jeste. Al' to sto je bilo od reportera jer na severu (srpskom pravoslavnom jugu) najmanje jedno 1200-1300 km od nas.

spacer.png

Link to comment

i laza bogami lepe misice ima. opasan dasa :wub:

 

bart ja bih nju gnjecila od poljubaca svaki cas. i ovog mog ljubim, na babu moju je, samo okrene obraz da ga ljubim. sto je on lud za mnom ajd okej, al ja sam jos ludja za njim. 

naucio je peder da skoci i da me poljubi u usta. kao kengura da imam. to mu neka faza sada dok setamo samo odjenom hop i u usta. pipne me njuskom u usta. lud ludcat. stalno sam u prismotri da me ne zaskoci iznenada. bas me strecnuo par puta neocekivano. 

 

 i njegova bff vizla krenula to isto da radi sa njenim roditeljima  pa zovu mene i krive ivana za iznenadne napade :laugh:

Link to comment
39 minutes ago, InvisibleLight said:

 

kako je slatka!!!!!

:wub:

Hvala Vizi

20 minutes ago, mustang said:

i laza bogami lepe misice ima. opasan dasa :wub:

 

bart ja bih nju gnjecila od poljubaca svaki cas. i ovog mog ljubim, na babu moju je, samo okrene obraz da ga ljubim. sto je on lud za mnom ajd okej, al ja sam jos ludja za njim. 

naucio je peder da skoci i da me poljubi u usta. kao kengura da imam. to mu neka faza sada dok setamo samo odjenom hop i u usta. pipne me njuskom u usta. lud ludcat. stalno sam u prismotri da me ne zaskoci iznenada. bas me strecnuo par puta neocekivano. 

 

 i njegova bff vizla krenula to isto da radi sa njenim roditeljima  pa zovu mene i krive ivana za iznenadne napade :laugh:

Svako nam jutro upravo tako započinje...spava nam nad glavama uglavnom ili ređe pored nogu i čim se probudi prvo joj je što uradi skok i poljubac svakom....i čeka da li ustajemo ili ne pa i svoje aktivnosti prilagoďava datom trenutku (a mi se pravimo mrtvi :whistle:).

Link to comment
1 hour ago, iDemo said:

 

Jeste. Al' to sto je bilo od reportera jer na severu (srpskom pravoslavnom jugu) najmanje jedno 1200-1300 km od nas.

spacer.png

:lolol:

divan je

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...