Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Jeste, bilo ih je 6 u leglu, ova mala sama dosla do mene i krenula da mi grize pertle. Ljubav na prvi pogled.

 

Ima neki cudan fetis sa patikama, nasla neke moje stare, sa levom je vec najbolji drug ali desnu ne moze ocima da vidi, rezi, laje i zaobilazi je u sirokom luku.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

jaoo kako su slatki kad su mali!

 

 

ovaj moj ce uskoro godinu dana. mislim da ce sin ici na cap cap. pre neki dan je iz.... na njegov krevet. vrisnuh kad mu videh onu stvar izmedju nogu. i on se uplasio pa se nije pomerak, muz ga smiruje, tacno psu panika sta mu se desilo. bogami proslo dobrih pet minuta pre nego sto mu se uvukao. mi se vec dogovorali da ga vodimo kod veterinara i cime da ga pokrijemo. od tada se ne odvaja od mene, ni jednom nije naskakao. istraumirao se. on ima tako divnu prirodu i greota bi bila da nema potomke ali se bojim da ce mi pobeci za zenkom ...

 

a vala i mi...

Link to comment

Meni Mimi nekad pokušava da siluje ruku iako je kastriran. Kad sklonim, buni se i  juri za njom i hvata zubima da se ne pomera. Pri tom je izuzetno lukav pre toga, bude izrazito umiljat, prede, legne kao da spava i onda odjednom- akcija!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...