Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Moja tetka je bila u ratu zbog jednog jednookog žutog Cicka, sumnjala (bez dokaza naravno, samo instinkt!) da ga je komšija šutnuo i radila mu o glavi godinama. Što je zapravo bilo čudno jer je i Cicka htela da likvidira kad joj je pojeo kanarinca. Luda familija.

Link to comment

Moram priznati da mi je fascinantno kako neki ljudi mogu da se vežu i posvete pticama

 

 

Imala sam i ja svetlo plavu tigricu, zvao se Mile i nije umeo da leti... davno beše

sta je tu fascinantno, aj pliz objasni?

divna pametna nezna stvorenja. jok nego se za ljude gubave treba vezati.

Link to comment

toni, ti uvek prvo pretpostavis najgore ili samo ponekad?

 

MENI je fascinantno posto JA ne mogu da se povezem sa pticama, iako mi se svidjaju, kao sa psima ili mackama, a znam ljude koji mogu

Link to comment

toni, ti uvek prvo pretpostavis najgore ili samo ponekad?

 

MENI je fascinantno posto JA ne mogu da se povezem sa pticama, iako mi se svidjaju, kao sa psima ili mackama, a znam ljude koji mogu

sta predpostavljam?

pitam samo sta je fascinantno, da bi nesto bilo fascinantno treba u najmanju ruku biti ekstraordinarno, iliti neobicno. mene zanima sta je tu neobicno, eto, to.

Link to comment

to sto sam napisala uopste nije bilo omalovazavanje ptica, naprotiv, svidjaju mi se ptice,

samo sam svesna da bi meni verovatno bio teret da za neku pticu radim sve ovo sto inace godinama radim za svoje pse,

poznajem ljude koji iimaju savrsenu povezanost sa svojim pernatim ljubimcima mene to fascinira posto je meni neobicno

Link to comment

moj prijatelj ima dva komada...kad udjem u kucu kazu mi ‘what’s up bitch’ a kad james (moj prijatelj) i ja nesto pricamo oni nam

dobacuju ‘motherfuckers’

 

 

vrlo su lepo vaspitani. jedan voli da se ceska ispod krila i onda govori ‘yes, yeees, yeess’ :D

Link to comment

moj drug ima tigricu koja mu sleti u dlan, obrne se na ledja da bi je ceskao po stomaku, mene to fascinira

kad se moj pas izvrne da ga ceskam ne fascinara me

Edited by Sara
Link to comment

znam itekako, imali smo tigricu Mileta 12g , nikad nije bio u zatvorenom kavezu, celu kucu nam je zasro, voleli smo ga, nosili ga po glavama, setao po stolu za ruckom, bio je skroz pitom, cmakali ga svi u kljunic ali ja sa njim nikad nisam osetila tu vrstu povezanosti koju imam sa svojim psima

 

 

edit: hocu reci, do mene je

Edited by Sara
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...