Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Mojima #laza danas zapalio iz kuce ( "k'o metak" ) - srecom nije ni u jednom momentu izasao na ulicu al' je zato imao 3-4 puta levo desno tortoarom/stazom - tek kad su svi izasli da ga hvataju uhvacen... Moram sutra sabajle da ga vodim na istrcavanje - malo da dodje sebi...

Link to comment

auh...mora pas napolje barem sat vremena dok je mlad a za hrta da ne pricam

 

 

juce otisli u prodavnicu svi troje, ajd neku igracku da mu uzmemo, ivan izabrao, nosio je po radnji sav seecan, na kasi mu je jedva uzeli iz usta da zena skenira kod.

zaspim...beba pored mene sa njegovom novom igrackom, kad ono krene ona da svira! wtf?! onda je provalio gde se pritiska dugme i zaseo ko gluvi betoven! pa jebem ti ...uzeh mu igracku a on ljutibaba odmah kod ćaće da se zali

Edited by mustang
Link to comment

Ovo moje čudo živi u dvorištu, plus svaki dan šetnja pola sata - sat, i opet je protekle nedelje dva puta iskopao rupu ispod ograde i pobegao. :isuse:

 

Šetao se po gradu (videli ga ljudi kilometar od moje kuće) i oba puta se sam vratio. Umazan u govna, naravno.

 

Bar da je nešto korisno radio, nego od tog posla ništa, nema jaja i ženke ga shodno tome ne zanimaju.

Link to comment

kako je pametan! daj mu sledeci put pare da ti pokupuje sta ti treba. mozda mu treba shoping terapija :D

bez zezanja bas je inteligentan. da zna da iskopa rupu kroz koju moze da prodje, paradira gradom i vrati se nije mala stvar

 

 

Ma pametan je on, samo ne dovoljno da ne pojede neki otrov ili da ga ne udari neki auto. Ili da ga neko ne uzme i ne veže na lanac, mislim da bi to za njega bilo gore od svega...

Link to comment

Ovo moje čudo živi u dvorištu, plus svaki dan šetnja pola sata - sat, i opet je protekle nedelje dva puta iskopao rupu ispod ograde i pobegao. :isuse:

 

Šetao se po gradu (videli ga ljudi kilometar od moje kuće) i oba puta se sam vratio. Umazan u govna, naravno.

 

Bar da je nešto korisno radio, nego od tog posla ništa, nema jaja i ženke ga shodno tome ne zanimaju.

dobro je da se skot vraca. moj jedan govnar po tri dana trci oko kuce i tek kad bas pregladni vrati se nazad. inace, penje se preko ograde, poput majmuna il tako necega.

Link to comment

Komšinicine mačke isto, komada dva, izlaze preko požarnih, stalno ih vraćam, u pola noći ponekad, naročito onu mlađu, ne ume ni da se čuva, svima veruje. Mačke rade šta su naumile i tu nema pomoći. Najviše brinem da ih psi ne ulove.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...