Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

ima glavu?! :)

 

joooj kako bi se njih dvoje jurili, ovaj moj je brz ko munja ali pored idemovog nema sanse...jurio bi ga do poslednjeg daha :)

uglavnom je najbrzi u parku pa ih seta levo desno, dobro bi mu dosla konkurencija :)

 

beta delimo iste hashtegs ili smo prijatelji? :)

 

 

inace sam prezadovoljna kako je ispao obzirom kakvi su mu roditelji :) mazimo se svaki dan i to ritualno, ne budi nas osim ako je frka da ide napolje i to nezno radi, nije prozdrljiv, voli pse, slusa dobro kada smo napolju, obraca paznju gde sam, nepoverljiv prema ljudima, obozava da trci....

 

mane: vuce kad se ide u park, vucem ja njega kada se vracamo, laje na ljude cim padne mrak i na ljude koji nose sesire, masu rukama, nose kese velike, zaljubljive prirode i ne mozes ga odvojiti od novog drugara. previse vezan za mene, bolje tj. odmah slusa muza. razmazen je malo i na nepoznatim mestima gde sedimo, mora u krilo dok ne izvidi situaciju.

Edited by mustang
Link to comment

jebo ga ćaća

❤️

pre me jedan jahao po glavi a sad dvojica. kad ustanem

ujutru, udahnem vazduh gledajuci u plafon jer cim spustim pogled dodje mi da zaplacem. oni u toku noci se igraju tako da je sav haos na podu: iscepani ubrus po celoj kuci, igracke i koske, ponekad spustena stolica...katastrofa.

 

juce se gledam sa bff i kazem joj da uperi kameru u jedan deo njene sobe da odmorim oci od haosa u mojoj kuci. devojka zanemela kad joj pokazah....za ocd lecenje samo dodjite kod nas :D

 

 

inace je jedan bas srecan pas, svaki dan je sat ipo napolju ili na hike ili u parku gde se istrci sa svojim drugarima, jede zdravu hranu i dosta poljubaca od mene dobij, mazimo se bar 2-3 puta dnevno, ma super je. dosta stvari razume bez da se nesto preterano cimas da ga kao dresiras. oponasa nas u nekim stvarima sto je mnogo slatko. nije zainteresovan za ljude i bas voli pse

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...