Jump to content

Slike vasih ljubimaca

Cica83

Recommended Posts

zmanic hvala na savetima :)

ne mislim da sam pocetnik nego sam omatorila za ovu jurnjavu a ovo bebce je skinuto sa sise malo ranije.

sa tri meseca taj ce kod mene da peva u horu :))

ili cemo mi da zvizducemo u plafon :lolol:

iz iskustva znam da je nabijanje njuske u mokracu, pa ga papirnom kesom ili suskanjem novina po guzi lupis, i malo kod uvca da suskas, da se peder uplasi, najbrzi nacin da registruje da ne sme da piski po kuci. ovome cemo morati vise puta da objasnjavamo, attention span mu bukvalno dve sekunde. dajem mu jos tri dana fore a ako ne nauci za tih nedelju dana, onda mi je pas glup. nema druge :)

i vec je probao da napastvuje igracku :isuse:

poslusacu savet sa jednom pelenom na tepihu

Edited by mustang
  • Replies 4,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• mustang

429

• renne

315

• JozoMujica

136

• halloween

114

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeste, meni je rođendan, jubilarni trinaesti, dajte taj roštilj, zbog mene ste ga pravili

A ovo je Maja, ona je tu već skoro 3 godine, isto je bila govance sa ulice kada smo je uzeli. Pratila je našu drugaricu na ulici, ona nije mogla da je ostavi i onda smo je mi uzeli   i

Novi clan domacinstva      

Posted Images

moram da priznam da za guranje njuške štenca u proizvod bešike and/or debelog creva, nikad nisam čuo - davno nešto što je u tom domenu, načuh za mačke, no, ne tvrdim pošto se ne razumem

anw, treba nekoliko meseci da postanu house trained, posle je pesma

Edited by boshoku

gde ste ribe, stigo

zdravko colic :)

boshoku valjda nece trebati meseci, odlepila bih.

Edited by mustang

hahahhaahaha daaaaa :)

isekla sam se juce kada mi se ucinilo da mu je govno krvavo. a on pojeo moje cepove za usi za spavanje koji su drecave narandzanste boje :) stoka :)

ne znam sta mu je juce bilo cim mu se prispava kao dete dodje do mene da ga dignem pa kod mene u naruxju da spava

Divan je ❤️ štene hrta?

"mali engleski" hrt aka whippet. 12 nedelja

miran, pitom i cutljiv i pre i posto je negde na 2/5 cetvorosatnog puta bacio peglu... 

cool je

Pas je lepo vaspitani pozer i nobl do besvesti. Imaju nasi poznanici jednog takvog, sav je na note, gleda gde ce da stane, legne...uvek pomislim, kako bi me prekorno pogledao, kad prdnem u kuci.

Jedino kad vidi veverice i zeceve, tad vidis da je ker a ne pokondirena brit lady.

Mi smo ovog uzeli sa farme - taj je sve samo ne 'na note' a videli smo ga (sa familijom) na delu - kad su presli kod komsije i krenuli da jure ovce - ono 'od 0 do 100 na sat za 3 sekunde'... Sporta/zezanja radi al' kaze 'tata' da ih koristi u lovu na lisice i divlje svinje. Zubima kolje i jedne druge i nema sanse da mu pobegnu kad ih snimi. Meni/nama to i nije nekad drama jer ce da zivi u dvoristu - nista lov, samo macke po komsiluku i poneki zalutali posum.

mi imamo jednu zenkicu u kraju, sparing partner svima, kao vetar, jedina muka sto joj je pretanka koza i cim se neko o nju ocese odmah pada krpjenje 

rece nam matori (farmer) da je to tako ali da ih veterinari vrlo lako okrpe™ jer to obicno izgleda gadno na oko ali nije strashno...