Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Žućko, prošao sito i rešeto. Kao mače sam ga donela  u Bgd, bio malo u stanu, nije mu prijalo, pa je vraćen ponovo na Zlatibor. Završio beogradski licej, pa u rodno selo. Ni glasa nije pustio u transporteru, za razliku od Mimija koji kuka i zapomaže čim izađe iz kuće.  Sad je bog& batina u dvorištu, lovi miševe i ptice, nije kavgadžija, zna da čuva guzicu.

3ePuO70.jpg

Edited by halloween
Link to comment
kuku majko, sta ti ostalo od kuce? zidovi?!? [emoji23]
 
 
daj neku sliku [emoji4]
 
ne znam kako ali ovaj moj nista to ne radi, on cak i svoje igracke cuva (kojih ima sacuvaj boze) ... igra se sa njima ali ih ne cepa. jedino sto moram da ga jurim da jede, tu je izbirljiv sacuvaj boze. 
 
redovno mu dajem prave svinjske kosti da zvace i cisti zube. mozda zato nista drugo ne grize po kuci. a i malo je sam. gledam da ga vodim sa sobom svuda gde moze i da nije sam sam duze od 4 sata
u kuću ulazi par puta dnevno ali pod strogim nadzorom...ima veliko dvorište i box koji je uvek otvoren.

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Odlična fotka 

 

Moji psi se oduvek pribojavaju mačaka, hoće ponekad da pojure mačiće koji su neiskusni pa beže, pri tom uvek tempiraju brzinu tako da ih ni slučajno ne stignu :D Kolika su stvarna opasnost za mačiće govori to što mačke opušteno sede dok oni kao jure ove male. Čak sumnjam da rade u dogovoru. U kući Cicmic je zavela dominaciju nad Lokom, Saru poštuje. 

 

Link to comment

Svaki iskusan pas zna da kada odrasla mačka prestane da beži i okrene se u gard za odbranu...jurnjavi je kraj... ili idemo kod čika doktora da nam krpi njušku.

moj prethodni pas, bulmastif - 70kg..nije znao za taj detalj, tačnije nije uspeo da se zaustavi i naleteo je na ogromnog komšijskog mačora koji mu se nakon sudara zakačio ispod vrata sa ,,sve četiri"...i tako ga je nosao po dvorištu jedno desetak sekundi...scena za neverovati. Uši su mu malo stradale ali ...uglavnom prestao je da se ozbiljno bavi tim sportom.

Link to comment

moj nema pojma. ne razlikuje macku na povocu od psa, u kuci se igra kao da je pas, na ulici kad je vidi stoji i gleda. ukipi se i tako dok macka ne krene da bezi kada je pojuri...za to vreme ja stignem da ga vezem da ne bi otisao za njom

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...