Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Ovo je afrički patuljasti jež, živi u stanu. Mnogo je manji od baštenskog. Držim ga u kavezu za zeca.  Problem kada ga pustiš je što se zavuče negde i iskenja. Danju spava noću živi. Ima veliki točak koji besomučno vrti. Jede hranu za mačke, žive crve, povrće, sir..Možeš ga maziti i masirati. Nije preterano zahtevan, ne grize sve po kući, ne linja se...

Link to comment
22 hours ago, čekmeže said:

Ovo je afrički patuljasti jež, živi u stanu. Mnogo je manji od baštenskog. Držim ga u kavezu za zeca.  Problem kada ga pustiš je što se zavuče negde i iskenja. Danju spava noću živi. Ima veliki točak koji besomučno vrti. Jede hranu za mačke, žive crve, povrće, sir..Možeš ga maziti i masirati. Nije preterano zahtevan, ne grize sve po kući, ne linja se...

 

a sto za zeca? moja sestra otisla da kupi cincilu za sestricinu a vratila se zecom (i to besplatno ga dobila od radnje). zivo me zanima kako ce sa mojim ivanom da se slaze. 

Link to comment
On 13.1.2019. at 19:55, mustang said:

:wub: moze li malo vise o jezu kao kucnom ljubimcu?

 

Imala je jedna moja poznanica jeza, ne znam sad kog tacno, ali jeste bio mali, i bilo mi je fascinantno kako je zapravo mekan :) Tj. koliko moze biti mekan kada je opusten

Link to comment
  • 2 weeks later...

u svom elementu

 

 

da li vas pas cuva prasece uvo i nece da ga jede?...ovaj moj sav srecan i svuda ga nosi sa sobom, doneo mi ga pre neku noc na jastuk stavio

 

kako da ga nateram da me ne cupa za kosu ? 

986CBA03-9E3A-4F99-B63C-18854E93579B.jpeg

Link to comment
12 minutes ago, mustang said:

kako da ga nateram da me ne cupa za kosu ? 

 

Odnos koji postoji izmedju vas dvoje nije, da tako kazem, uobicajen, pa prema tome ne postoji ni "standardizovan" odgovor na ovo pitanje. :)

 

 

Link to comment
9 hours ago, JozoMujica said:

Odnos koji postoji izmedju vas dvoje nije, da tako kazem, uobicajen, pa prema tome ne postoji ni "standardizovan" odgovor na ovo pitanje. :)

 

 

 

kako nije uobicajen, ljubav ljubav? :)

 

jedina razlika je sto ga ne treniram nego vaspitavam. mislim...vaspitavam....:rolleyes: ... sam nauci, otkud znam. 

Edited by mustang
Link to comment
 
kako nije uobicajen, ljubav ljubav? [emoji4]
 
jedina razlika je sto ga ne treniram nego vaspitavam. mislim...vaspitavam....:rolleyes: ... sam nauci, otkud znam. 
upravo je to poenta...moj pas u šetnji ne mora da ide tik uz nogu iako ume...pa šetamo se majkumu...ne vidim potrebu da mi se lepi uz koleno i zeva u mene ko u Bogaoca...ne mora da se prevrće u svim smerovima sem ako to njemu nije zadovoljstvo...ume sedi, čekaj...box...i fuj. Nismo imali potrebe za više. Za 14 meseci nije dobio ni ćušku po dupetu i samim tim nema strah od ruke ni kada sam ljut...uvek je bilo dovoljno što sam ljut. A ni razloga za ljutnju nije nedostajalo tokom odrastanja Cane Corso muzjaka. Za 14 meseci je otprilike pojeo celo jedno domaćinstvo...ali jede i guta dok ga ne zaustaviš: stolice od ratana,4-5 otirača za noge, štipaljke, punjače za mobilni, plastične saksije, zavese, drške od metle, lajsne na laminatu...ali zato šarmantan za sve pare...šta ću.

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Link to comment

kuku majko, sta ti ostalo od kuce? zidovi?!? :laugh:

 

 

daj neku sliku :)

 

ne znam kako ali ovaj moj nista to ne radi, on cak i svoje igracke cuva (kojih ima sacuvaj boze) ... igra se sa njima ali ih ne cepa. jedino sto moram da ga jurim da jede, tu je izbirljiv sacuvaj boze. 

 

redovno mu dajem prave svinjske kosti da zvace i cisti zube. mozda zato nista drugo ne grize po kuci. a i malo je sam. gledam da ga vodim sa sobom svuda gde moze i da nije sam sam duze od 4 sata

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...