Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Ode mi papagajac. Pisao sam valjda, nije umeo da leti (dobio sam ga od drugara u pijanom stanju - drugar je bio pijan, ne papiga,, mislim da je uzeo neki popust - ma salim se), padao je s prozora pa sam ga spasavao, tigrica, mnogo dobar drug, umeo je da kaze dodji, dodji ti, cuti, cuti ti, u stvari on je mene naucio te reci. Da ne kacim sliku ima negde ranije. Zvao sam ga Hari, skraceno, Maksimir.

Link to comment

bas mi zao :(

 

 

evo da oraspolozim, polu pas-polu zec 

 

moj uske :wub:

 

i jutro kad se probudim...:heart:

spavaju li i vasi sa vama u krevetu? 

 

 

3FC28E05-8FCA-4914-AC7E-E9107B49BF51.jpeg

0807E988-F1EC-4CE8-9E53-FC6451E74F05.jpeg

3C20C700-B482-49F5-8998-68134BFD94A0.jpeg

Edited by mustang
Link to comment
23 minutes ago, mustang said:

......

spavaju li i vasi sa vama u krevetu? 

 

Moja Budjava me je skoro redovno, svake noći, tokom petnaest godina života, budila sat, dva, tri posle ponoći grebući o vrata da bi skočila zadovoljno na krevet i spavala pored mene. Ako ne bi uspela da me probudi, budila bi matorce pa bi se oni onako bunovni vukli kroz hodnik do moje sobe da joj otvore vrata.

la1JVbJ.jpg

 

 

Ovo je već kasnija slika, iz Ruzveltove, gde nema dugačkih hodnika ali joj je tehnika bila ista.

Ako nisam bio kod kuće, spavala je ispred vrata ili bi je pustili u sobu pa bi spavala sama na krevetu.

 

On 29.9.2018. at 5:10, Nesh said:

Ode mi papagajac. Pisao sam valjda, nije umeo da leti (dobio sam ga od drugara u pijanom stanju - drugar je bio pijan, ne papiga,, mislim da je uzeo neki popust - ma salim se), padao je s prozora pa sam ga spasavao, tigrica, mnogo dobar drug, umeo je da kaze dodji, dodji ti, cuti, cuti ti, u stvari on je mene naucio te reci. Da ne kacim sliku ima negde ranije. Zvao sam ga Hari, skraceno, Maksimir.

 

Bedak za papigu. I matorci su imali jednog koji nije znao da leti nego bi padao sa kaveza i odskakivao kao loptica. Voleo je da nosi tamo-vamo čepove od plastičnih flaša i slične predmete i da čavrlja nešto njima na papagajskom.

 

Edited by Bujodrag
Link to comment

upravo :laugh:

 

ume tako da ostane po 10-20 sekundi

okulala ga sinoc, stoka ko od nisam ja...sokirana sam danas koliko mu je meka dlaka i sav prosijao :laugh:

 

al peruska na repu mu je original ahahhahaha kao pevac sofronije :laugh::laugh::laugh:

0CF300C3-82AB-4DF2-B7C3-0C9EAE3EEE3B.jpeg

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...