Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

evo ja da se pridruzim battlestargalakticarima, hvala atreidu koji mi je dao tip na najseksi sajborg topiku , gledam unazad od 4 sezone ka pocetku , postadoh dzanki za chas..

Link to comment
http://www.hbo.com/sopranos/music/episode62.shtmlpretpostavljam da se kinksimogu skinuti preko svakog popularnijeg programa za razmenu muzike, al nasao sam i ovde http://maybeherenow.blogspot.com/2008/02/k...collection.html
Da,?to?sam?nasao?i?sam ali izgleda da je ovo u Sopranosima neka live verzija, drugacije zvuci...Edit: nasao, to je sa albuma "To The Bone - Live". Edited by Zli Gli
Link to comment
Kad se vec pominju Sopranosi, moram malo u oftopić... da li neko zna gde moze da se skine pesma "I'm not like everybody else", sa kraja desete epizode petog serijala? Znaci, bas ova verzija iz serije, remasterizovana ili sta vec...
Jbt, ja sam obigrao ceo net da nadjem tu live, pomalo heavy verziju pesme ali do sada bezuspesno...
Link to comment

Tja, šta bi to moglo biti...pada satelit na zemlju, donosi virus sa sobom, ceo grad gine i onda 95% serije tim zajebanih naučnika kenja po nekom bunkeru i skladištima uz mnoštvo dramatike i "moramo verovati u sebe" teorija uspeva da u poslednji čas nađe protivotrov...Been there, done that...:)

Link to comment
  • 2 weeks later...

jos jedan hajl hitler za sopranose.iako sam stigao tek do 8-9 epizode prvog serijala.poceh da gledam i twin peaks. nekako sam nekoc previse na preskok gledao.pilot film je 10/10

Link to comment
jos jedan hajl hitler za sopranose.iako sam stigao tek do 8-9 epizode prvog serijala.poceh da gledam i twin peaks. nekako sam nekoc previse na preskok gledao.pilot film je 10/10
Trenutno gledam 2 serije.1. Californication - Već sve rečeno, ostale mi još 2 epizode.2. Invasion - Posle uragana koji je pogodio Jedan gradić na Floridi, preživelim stanovnicima tog mesta počinju da se dešavaju čudne stvari, koje su u vezi sa prisustvom nepoznatih bića u lokalnim vodama za koja neki veruju da su izvanzemaljskog porekla. Interesantno je da je emitovana samo jedna sezona (22 epizode) 2005. godine, a ABC je otkazao njeno dalje emitovanje posle uragana Katrina zbog osetljivosti teme kojom se serija bavi. Fanovi serije su pokrenuli onlajn peticiju pod nazivom SAVE INVASION koja je još uvek u toku. Do sada sam odgledao 12 epizoda i toplo je preporučujem svim ljubiteljima fantastike.
Link to comment

Invasion toplo ne preporučujem svim ljubiteljima fantastike. Inače, serija je otkazana bez ikakve veze sa uraganom Katrina, koliko mi je poznato, ne kapiram odakle informacija da njeno otkazivanje ima veze sa tim, osim eventualno u glavama fantazenata, koji verovatno listom gledaju serije kao što je Invasion. Invasion je počeo i da se emituje posle Katrine, a njeno otkazivanje je usledilo zbog slabih rejtinga. Katrina je bila u leto 2005, na jesen je krenula serija i trajala sve do druge polovine 2006. kada su rešili da je ugase jer su rejtinzi bespovratno sobaljeni. I neka su je otkazali, pretvorila se u krš. Priča da je otkazana zbog uragana je verovatno neko sumanuto umišljanje slično onom da je prvi Star Trek otkazan zbog toga što su našli vanzemaljce, čisto da bi se našlo neko opravdanje.Anyway, završena je treća sezone serije Supernatural. Ujedno, najslabija do sada, možda donekle opravdano zbog svih peripetija koje su postojale sa svim serijama usled štrajkova ove godine. Napravljen je prostor za dešavanja u četvrtoj, gde je za očekivati da će Semi da krene u krstaški rat za oslobađanje svog brata Dina iz pakla, ali i u obračun sa demonskim silama. Pažnja uopšte nije obraćena na glavnu priču sve do samog kraja sezone, uz dosta slabih epizoda. Nadam se da će se stanje popraviti, premda mi nije jasno šta se sada planira, naročito pošto je Jensen Ackles :wub: držao seriju, a sada će to verovatno morati da čini Jared Padalecki na svojim krhkim 1 plećima...

Link to comment

Tacno se primecuje da su nekako zbrzali rasplet glavne price. Da nije bilo strajka imali bi jos 6-8 epizoda da sve to lepo razviju, zaokruze i ispeglaju. Prosto mi je neverovatno da su neke zanimljive likove koje su vukli kroz celu trecu sezonu zanemarili u zadnjoj epizodi. u poredjenju sa nekim drugim serijama ove godine (konkretno Prison Break) i zbog cinjenice da je godina bila vrlo specficna (WGA sucks!) Supernatural i nije bio uopste los.Autori su sebi ostavili mnogo prostora ovakvim krajem sezone...Mozda Sammy ode dole po brata...Mozda se Dean vrati kao demon da pokupi Sama...Mozda se u paklu nadju otac i sin pa krenu da podrivaju sistem iznutra... Ne sumnjam da ce nas Erik Kripke ponovo (nadam se pozitivno) iznenaditi....btw sta se desilo sa Belom i coltom? Ne bih imao nista protiv da je vidim (i cujem) i u sledecoj sezoni

Link to comment

The Office U.S. verzija. Mislila sam da ne moze da postoji bolja verzija od engleske, ali je americki Office neverovatno smesan. Preporucujem.http://www.imdb.com/title/tt0386676/Sto se tice Big Love bilo je super interesantno u pocetku, ali je vec kod druge sezone sve nekako dosadno.A Curb Your Enthusiasm je meni fenomenalna serija jer je Larry David genije.

Link to comment
Tacno se primecuje da su nekako zbrzali rasplet glavne price. Da nije bilo strajka imali bi jos 6-8 epizoda da sve to lepo razviju, zaokruze i ispeglaju. Prosto mi je neverovatno da su neke zanimljive likove koje su vukli kroz celu trecu sezonu zanemarili u zadnjoj epizodi. u poredjenju sa nekim drugim serijama ove godine (konkretno Prison Break) i zbog cinjenice da je godina bila vrlo specficna (WGA sucks!) Supernatural i nije bio uopste los.Autori su sebi ostavili mnogo prostora ovakvim krajem sezone...Mozda Sammy ode dole po brata...Mozda se Dean vrati kao demon da pokupi Sama...Mozda se u paklu nadju otac i sin pa krenu da podrivaju sistem iznutra... Ne sumnjam da ce nas Erik Kripke ponovo (nadam se pozitivno) iznenaditi....btw sta se desilo sa Belom i coltom? Ne bih imao nista protiv da je vidim (i cujem) i u sledecoj sezoni
Ne secam se gde ali sam na nekom forumu procitao kako je Kripke rekao da se Bela nece pojavljivati u 4. sezoni, meni zanima sta ce biti sa Rubi... najbolji scenario koji mogu da zamislim je da se nekako udruze sa Dinom (ako je ova uopste dole). Slazem se da je 3. sezona nesto losija ali je apsolutno gledljiva.... za razlku od gorepomenutog Prison Breaka.
Link to comment
  • 5 weeks later...
And she's back :wub:Pocela juce cetvrta sezona :)
ali i on se vratio:Weeds.jpg:lol: Od novih serija...Pogledao juce i pilot epizodu True Blood (Alan Ball - Six Feet Under- stoji iza ove serije)... Onako...
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...