Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

22 minutes ago, Milosh76 said:

Meni je prva epizoda bila uzasna, pa sam batalio.

 

Vredi nastaviti?

Pa sad, ukusi su razliciti, ali sam nocas zaglavio do 3, sto se meni nikad ne desava, bas me odradilo. Sve je tu - drama, likovi toliko razliciti a izdeljani do iznenadjenja, ma jednostavno super. Bolja mi od prve trenutno, na 7. ep sam.

  • Hvala 1
Link to comment

Sve iz prve sezone je nestalo, gotovo sav kvalitet, Naprosto, jako slabo. Srećom, ostalo je radnje i dalje je zanimljivije od devedeset posto smeća kojima truje ovde godinama, ovaj iznad što smatra da nikog nije bilo da me vaspita. Ali, baš je loše...

 

Smešno je da je druga sezona upravo spuštena na ložanu koju on sipa naokolo, uglavnom. I, samo malo kvaliteta nasleđenog iz prve sezone joj se oduprlo...

 

 

Edited by Ajant23
Link to comment

Jel gleda neko 'Animal Kingdom'? Upravo ide S05, i ova sezona je case study sta se dogodi sa serijom kada najbolji glumac ode. Nije bas kao The Office kada je Steve Carell otisao, ali blizu toga. Sve je isto, ali nije to to.

Link to comment
On 13.7.2021. at 18:30, Jimmy Kowalski said:

 

Deluje kao miks Revenanta i Terrora.. 

 

Odgledao The North Water. Dobro napisani likovi i sjajno pogodjeni glumci (nisam neki Farrellov fan, ali u poslednje vreme sto sam ga gledao sve je bolji, ovde je jezivo uverljiv). Sve deluje vrlo realisticno, snimano na autenticnim lokacijama tako da je fotografija predivna, plus muzika koja doprinosi turobnoj atmosferi. 

 

Poredjenje sa prvom sezonom Terrora su neizbezna zbog ociglednih slicnosti. Meni je The North Water uspelija ekranizacija..

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
16 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Odgledao The North Water. Dobro napisani likovi i sjajno pogodjeni glumci (nisam neki Farrellov fan, ali u poslednje vreme sto sam ga gledao sve je bolji, ovde je jezivo uverljiv). Sve deluje vrlo realisticno, snimano na autenticnim lokacijama tako da je fotografija predivna, plus muzika koja doprinosi turobnoj atmosferi. 

 

Poredjenje sa prvom sezonom Terrora su neizbezna zbog ociglednih slicnosti. Meni je The North Water uspelija ekranizacija..

jel to miniserija ili ima i dalje?

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...