Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Unbelievable odlična, sa puno poštovanja prema žrtvama silovanja a bez patetike. Plus izvrsno pokazan proces lova na počinitelja, kao i pandurske greške prouzrokovane nepoverenjem prema žrtvi.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Nikodije said:

Unbelievable odlična, sa puno poštovanja prema žrtvama silovanja a bez patetike. Plus izvrsno pokazan proces lova na počinitelja, kao i pandurske greške prouzrokovane nepoverenjem prema žrtvi.

 

Da da. Slazem se. 

Link to comment
On 17.5.2021. at 9:12, ivy said:

tradicionalno kasnim godinama...ali pocela pre neki dan Brooklyn 9-9 po prvi put i od pocetka  i bas su mi dobri :lolol: , prijaju jako

obožavam. pre neko veče mislim, ovo su verovatno najružniji ljudi u holivudu :lol:

ko ti je omiljeni lik? ja se dvoumim između đine i keptan holta :D

 

od kašnjenja godinama, majka me izložila da gledam smrt u raju (death in paradise). nailazila sam ranije na nju kad motam kanale, ali onaj plavi englez frankenštajn mi je toliko odbojan da nikad nisam pogledala duže od 2 sekunde, sad sam se navukla. ide na fox crime i nova sezona. radnja se događa prošle godine a korona se ne spominje. kad sam kod toga, majka gleda seriju bul, ona voli sudnice, tu nose maske... a uhvatila sam i nove epizode fbi, spominju koronu ali ne nose maske.

 

jel se spominje korola u novim sezonama tih vaših friških serija?

Link to comment
obožavam. pre neko veče mislim, ovo su verovatno najružniji ljudi u holivudu [emoji38]
ko ti je omiljeni lik? ja se dvoumim između đine i keptan holta [emoji3]
 
od kašnjenja godinama, majka me izložila da gledam smrt u raju (death in paradise). nailazila sam ranije na nju kad motam kanale, ali onaj plavi englez frankenštajn mi je toliko odbojan da nikad nisam pogledala duže od 2 sekunde, sad sam se navukla. ide na fox crime i nova sezona. radnja se događa prošle godine a korona se ne spominje. kad sam kod toga, majka gleda seriju bul, ona voli sudnice, tu nose maske... a uhvatila sam i nove epizode fbi, spominju koronu ali ne nose maske.
 
jel se spominje korola u novim sezonama tih vaših friških serija?
Taj prvi u Smrt u raju je najbolji!
Inače moja žena bi se odma preselila tamo da živi.
Ne znam koliko si gledala...



Moja žena je kad je onaj drugi rešio da se vrati u Englesku bukvalno vrištala na tv:
Idiote! Idiote! Ko bi napustio ono ostrvo i vratio se u Englesku! Idiote! Idiote!




.... Shiit has hit the fan!



Link to comment
On 3.5.2021. at 23:30, ljuttko said:

Line of duty završena sezona 6. Čekam sa nestrpljenjem komentare vas koji ste gledali ;) nadam se sezoni 7 

 

Odlicna je serija, malo su zbrzili kraj, ocekivao sam nesto dramaticnije. Mislim da nece biti sedme sezone.

  • +1 1
Link to comment
17 hours ago, slepa živana said:

obožavam. pre neko veče mislim, ovo su verovatno najružniji ljudi u holivudu :lol:

ko ti je omiljeni lik? ja se dvoumim između đine i keptan holta :D

 

 

Ako si gledala Parks&Rec primetićeš možda da su autori bukvalno prepisali likove iz Parks&Rec, neke su spojili u jednog, neke su razdvojili ali manje više bukvalno isti likovi. Lenjost, ali mi ne smeta jer su dragi :D

 

Link to comment
On 24.5.2021. at 16:16, Frank Pembleton said:

Taj prvi u Smrt u raju je najbolji!
Inače moja žena bi se odma preselila tamo da živi.
Ne znam koliko si gledala...
 

  Hide contents



Moja žena je kad je onaj drugi rešio da se vrati u Englesku bukvalno vrištala na tv:
Idiote! Idiote! Ko bi napustio ono ostrvo i vratio se u Englesku! Idiote! Idiote!

 

jel zna žena da se serija snima na azurnoj obali? :lol:

sad sam stigla do 5. sezone, a gledam i četvrtkom po jednu novu, što na foxu zovu premijera.

a taj prvi što kažeš da je najbolji, par epizoda je režirao naš reditelj dušan lazarević, srbin pobedijo :D

 

7 hours ago, copkillah said:

 

Ako si gledala Parks&Rec primetićeš možda da su autori bukvalno prepisali likove iz Parks&Rec, neke su spojili u jednog, neke su razdvojili ali manje više bukvalno isti likovi. Lenjost, ali mi ne smeta jer su dragi :D

gledala sam par epizoda, ali me nije privuklo, verovatno mi više odgovara ovo pandursko okruženje i što su svi ružnjikavi:D

Link to comment

Big Sky https://www.imdb.com/title/tt11794642/  Nesto sam radio i gledao jednim okom. Onako. Par neocekivanih mesta, ali radnja nategnuta, likovi nategnuti... Najslabiji uradak Davida E. Kelleya koji sam gledao. Btw, snima sad seriju The Lincoln Lawyer, a sudnice su njemu ipak glavna tema.

 

A podmladak gledao njegov Big Shot o zenskoj kosarkaskoj ekipi, coming out of age. Za klince super.

Link to comment

Da se ispravim: nakon odgledanih 6 epizoda Big Sky je jedna od najgorih shitina koje sam ikada gledao (bar medju onima gde sam stigao tako daleko). Ocaj.

  • Haha 1
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...