Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

odgledao preko kluba celog "frosta". malo me smorilo na kraju kada dekica u poslednjim minutima izigrava konjicu koja stiže. dosta delbojevskih gegova.

Link to comment

Outsider bas ok, mada mi je Castle Rock bolje legao. Ne mislim da ce biti druga sezona,

 

Spoiler

ono je klasicna fora gdje stvorenje u zadnjih 5 sec ostavi slutnju da ce se vratiti..

 

Link to comment
On 8.3.2020. at 13:20, Indy said:

 

Evo ja tek sad gledam, i izgleda mi odlično (početak). Sem toga ima Michael Shannona, što mi je dosta.

Moze pm gdje si pronasao? Ne uspijevam pokrenuti download..

Link to comment
On 15.3.2020. at 18:55, kipo said:

Outsider bas ok, mada mi je Castle Rock bolje legao. Ne mislim da ce biti druga sezona,

 

  Reveal hidden contents

ono je klasicna fora gdje stvorenje u zadnjih 5 sec ostavi slutnju da ce se vratiti..

 

 

the outsider malo luta u sredini i osim prve 2 epizode pati kad god holly nije na ekranu, ali kad se podvuče crta lepo mi je baš leglo to smeštanje kingovštine u neki "realniji" true detective kalup. paranormalnost dosta bolje pogađa kad se odvija u "pravom" svetu, sa pravim posledicama.

 

idem da sad da gledam drugu sezonu castle rock. nisam planirao pošto me prva smorila (ne sećam se ni da li sam završio), ali vidim da ovu drugu hvale sa dosta strana, a i kasting valja.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...