Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

 
Druže, pogledaj joj facu, nema jednu boru na sebi, tačkicu, ništa, zategnuto sve do pucanja. Kontam da ima pudera tona, ali imala je zahvate 101%. Ne vidi se plastika ali se vidi neprirodan izraz lica. Nije mi ružna daleko bilo, ali bukvalno joj se i mimika promenila.
 
Ako nešto prezirem kod žena u 21 veku[emoji769] to je ta opsednutost očuvanja mladosti, opsednutost da se suzbije svaka bora, celulit i gram viška, 97% ih je u tom fazonu, jebeni pakao na sve strane, ćurke praznoglave. 
Ti si uključio neki efekat na tv-u da pegla facu izgleda...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

veep sam batalio na pola prve sezone. sinoc ukljucio petu, cisto da vidim sta rade i skroz se dobro zabavio. mislim da cu veceras zavrsiti petu do kraja pa se bacam da gledam prve cetiri. ne znam samo da li su se oni popravili ili su moji stanardi pali kako sedim cetvrtu nedelju u karantinu 

Link to comment
On 15.2.2020. at 18:07, pariah said:

Novi Narcos loš, uninvolving, gluma kao u sapunicama, prvih 5 epizoda se skoro ništa i ne dešava... :sad:

sad sam dosao da to isto podelim, mada su meni problematicnije epizode posle 6-7, takoreci rasplet. 

Link to comment
5 hours ago, Frank Pembleton said:

Ti si uključio neki efekat na tv-u da pegla facu izgleda...



... Shiit has hit the fan...
 

 

Jebem mu miša meni to toliko očigledno da ne verujem da uopšte pričamo o tome :)

 

Hoćete stvarno da mi kažete da van ona izgleda normano za svoje godine?

Link to comment
13 hours ago, Mil@n said:

 

Druže, pogledaj joj facu, nema jednu boru na sebi, tačkicu, ništa, zategnuto sve do pucanja. Kontam da ima pudera tona, ali imala je zahvate 101%. Ne vidi se plastika ali se vidi neprirodan izraz lica. Nije mi ružna daleko bilo, ali bukvalno joj se i mimika promenila.

 

Ako nešto prezirem kod žena u 21 veku™ to je ta opsednutost očuvanja mladosti, opsednutost da se suzbije svaka bora, celulit i gram viška, 97% ih je u tom fazonu, jebeni pakao na sve strane, ćurke praznoglave. 

zar ti sam nisi medju forumasima koji najvise komentarise fizicki izgleda zena?

 

bice da "trziste" to iste od njih

pogotovo kad su u pitanju medijske licnosti

 

zapravo medju pevacima i tako tim likovima i nema neke razlike po tom pitanju izmedju zena i muskaraca

meni je zapravo daleko grdje kad se kakav muskarac "ispegla" u zelji da (p)ostane alfa muzjak

Link to comment
 
Jebem mu miša meni to toliko očigledno da ne verujem da uopšte pričamo o tome [emoji4]
 
Hoćete stvarno da mi kažete da van ona izgleda normano za svoje godine?
Niko na TV ne izgleda normalno!
Ti bre veruješ u deda mraza!



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
pa zar nisi prilicno aktivan na desanci i tako tim temama?
Na desanci nisam kačio ništa vekovima, jedno vreme jesam češće a sve u cilju divljenja ženskom telu, ne radi neke "diskusije". Na teniskim meraklijama sam ostavio tipa 6 postova I to je to.

Zato sam imao 2, 3 konflikta sa forumašima koji su ih komentarisali baš uvredljivo, a jedan je isto radio za forumašicu pa sam se i tu ničim izazvan umešao. Ono što sam napisao tj opisao je globalni trend koji me kao muškarca užasava.

Što se Anistonke tiče, jedino pitanje je da li je imala zahvate ili ne, ja bih rekao da da, vi ne, javiću se kad nađem dokaze :) Meni to lice nije lice od 51 godine, nema šanse.


Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Na desanci nisam kačio ništa vekovima, jedno vreme jesam češće a sve u cilju divljenja ženskom telu, ne radi neke "diskusije". Na teniskim meraklijama sam ostavio tipa 6 postova I to je to.

Zato sam imao 2, 3 konflikta sa forumašima koji su ih komentarisali baš uvredljivo, a jedan je isto radio za forumašicu pa sam se i tu ničim izazvan umešao. Ono što sam napisao tj opisao je globalni trend koji me kao muškarca užasava.

Što se Anistonke tiče, jedino pitanje je da li je imala zahvate ili ne, ja bih rekao da da, vi ne, javiću se kad nađem dokaze :) Meni to lice nije lice od 51 godine, nema šanse.


Sent from my EVR-L29 using Tapatalk
 

ma naravno da je imala, to i slepci vide, ali je i dalje najjaca glumica komedije u Holivudu.

i super rajcabilna u svojoj 50 i nekoj.

Edited by 3opge
Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

 

Jebem mu miša meni to toliko očigledno da ne verujem da uopšte pričamo o tome :)

 

Hoćete stvarno da mi kažete da van ona izgleda normano za svoje godine?

 

da

 

ja imam 44 i ljudima je tesko da poveruju da imam bas toliko. uglavnom mi daju od 32-38max. jos je meni lice unisteno od sunca i suvoce jer ga ne dehidriram sa kremama. a sad zamisli nju, koja bas voli da neguje svoje telo, lice i koja je oduvek nesto trenirala. 

 

mislim da ima sve to veze i sa genetikom naravno. ona ako je. esro radila, onda je mozda zategla bore oko ociju. ali zato pogledaj vrat, ruke sve bre negovano

Link to comment
ma naravno da je imala, to i slepci vide, ali je i dalje najjaca glumica komedije u Holivudu.
i super rajcabilna u svojoj 50 i nekoj.
Pa očigledno ne vide... :)

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...