Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

odgledala ponovo the last kingdom. ne znam...kad zavolis likove cudna ljubav :) 

 

scena izmedju arthura na samrti na vencanju i uthreda je tako dobro napisana da je vrtim jovo nanovo i razmisljam koliko je savrseno sve izvrseno. zlatna slova, zlatni glumci. 

Link to comment

Samo da kažem da this is us razbija, pravo od prve epizode. Sjajna drama, odlični likovi, rekao bih da je Rendal odglumeo i iskreirao jednog genijalnog lika, ali vidim da je pokupio X nagrada, tako da to nije nikakva novost. 

 

Serija ima samo jednu manu, a to je odnos Džeka i Rebeke koji je previše izlimunadiziran™, on je previše savršen, i sve to mi ostavlja utisak izveštačenosti, ali nije strašno. 

Sve ostalo - super. Obožavam ovakve izvedbe koje bacaju od smeha do suza i nazad pa u krug. Svakako vredi u moru današnjih prosečnosti.

Link to comment
14 hours ago, Mil@n said:

Samo da kažem da this is us razbija, pravo od prve epizode. Sjajna drama, odlični likovi, rekao bih da je Rendal odglumeo i iskreirao jednog genijalnog lika, ali vidim da je pokupio X nagrada, tako da to nije nikakva novost. 

 

Serija ima samo jednu manu, a to je odnos Džeka i Rebeke koji je previše izlimunadiziran™, on je previše savršen, i sve to mi ostavlja utisak izveštačenosti, ali nije strašno. 

Sve ostalo - super. Obožavam ovakve izvedbe koje bacaju od smeha do suza i nazad pa u krug. Svakako vredi u moru današnjih prosečnosti.

Ne znam koliko si epizoda pogledao. Serija ima jako dobrih momenata al neki su bas lose napisani. Vredno gledanja svakako

Link to comment
10 hours ago, maheem said:

Ne znam koliko si epizoda pogledao. Serija ima jako dobrih momenata al neki su bas lose napisani. Vredno gledanja svakako

 

Završio prvu sezonu u momentu pisanja. Slažem se da ima gluposti i stereotipa (msm.. Debela Ćerka, lep sin, i još jedan crnac pride da priča može da ide u kom god oš pravcu), ali globalni utisak mi je stvarno povoljan, jednostavno su uspeli da se čovek saživi sa likovima i po meni je to glavno mesto gde većina novijih serija faila - nema emocija, isprazni likovi sa kojima je jako teško ili nemoguće povezati se (uz površne i milion puta viđene priče, al to je druga tema).

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...