Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 26.6.2019. at 22:59, Mil@n said:

Moram da priznam da se Hansmaid Tale dosta popravio u drugoj sezoni, tačnije, kako se razvijao odnos između Džun i Serene, na kom je serija počela da se zasniva, meni barem. Serena je :wub:, pamtim je još iz Dekstera.

Ima baš teških i dobrih scena što je svakako plus, a kamera i kadriranje na momente su spektakularni. 

 

Kod ove serije je zanimljivo da naprave jednu fenomenalnu epizodu, a onda sve to resetuju i tri epizode pratiš opet jedno te isto.

Link to comment
20 hours ago, Bogotac said:

Le Bureau,nigde da nadjem sa prevodom

Iako sam rekao da neću više da je gledam, čisto iz mazohizma ću pogledati. Ako može neko da šibne koji Torrent sa titlovima u pm, bio bih mu veoma zahvalan.

Link to comment

pocela handmaid tales...sto mrzim samu sebe kad krenem da ubrzavam scene.....presporo ono

 

gledaj me oci

gledam te u oci

sad ko prvi ne trepne

tisina

tisina tisina

fuck

 

:isuse:

 

i tako na svakih 10min. 

 

Link to comment
14 hours ago, pariah said:

Je li kvaka 22 zaista dobra, čuči mi na desktopu? Trenutno bindžujem žicu po 70-i put.

 

Dobra, dobra.

Link to comment
8 hours ago, mustang said:

pocela handmaid tales...sto mrzim samu sebe kad krenem da ubrzavam scene.....presporo ono

 

gledaj me oci

gledam te u oci

sad ko prvi ne trepne

tisina

tisina tisina

fuck

 

:isuse:

 

i tako na svakih 10min. 

 

:D pokušavao sam etvudovu sluškinju ali ne mogu da svarim ovu glumicu. Ni kod Jane Campion, jedino kod mad men-a. Pa onda saznanje da je sajentološkinja, pa.... Možda najviše od svega- ne mogu da provalim je li seksi ili ne. Zaista čudno. Ovo poslednje.

Link to comment
On 27.6.2019. at 15:09, Frank Pembleton said:

Naravno nastavi. Preporučuje se bindžovanje...

Baš odlično vozi, ne štedi gledaoca, treba biti koncentrisan...

 

 

 

 

...shiit has hit the fan...

 

 

 

Izvinjavam se na smaranju. Šta si počeo da gledaš? 1 sezonu? Ili je izašla negde 4-a sezona? Greška u kvotovanju. sorry mislio sam na prethodni post, pišem sa tel.

Edited by pariah
Link to comment
Izvinjavam se na smaranju. Šta si počeo da gledaš? 1 sezonu? Ili je izašla negde 4-a sezona? Greška u kvotovanju. sorry mislio sam na prethodni post, pišem sa tel.
Pričamo o Le Bureau des...
Ja sam odgledao sve 4...

Host krenuo od prve...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Znam da je biro u pitanju. Nego ne mogu da skontam da li sam ja gledao 4-u, mislim da nisam. Ima li je na torrentima, nisam je našao? JESAM GLEDAO. sorry na smaranju. mozak trokira od vrućine

Edited by pariah
Link to comment
6 hours ago, pariah said:

:D pokušavao sam etvudovu sluškinju ali ne mogu da svarim ovu glumicu. Ni kod Jane Campion, jedino kod mad men-a. Pa onda saznanje da je sajentološkinja, pa.... Možda najviše od svega- ne mogu da provalim je li seksi ili ne. Zaista čudno. Ovo poslednje.

wow nisam znala da je sajentoloskinja osim sto mi sve mirise na to a u jednoj sceni sam sam rekla sebi ma ova je sajentolog. sunca nije videla ima tu neku boju koze sto svi oni imaju, vitamin D ne postoji. bledo, slabasno

 

nista posebno mi glumica, ima par poza, uglavnom ih kontrolise vratom, garant ce joj trebati vremena da se povrati u normalnu posle snimanja. jbga. 

 

kad bi mi prepricao u spojler hoce li naci dete svoje i hoce li pasti ta vlast pa da ne moram da se bakcem. 

Edited by mustang
Link to comment
Spoiler

Bogami u romanu nema happy end-a, koliko se sećam. Atwoodova je stvarno dobar roman napisala. U top tri sigurno, ne računajući njena "sf" dela.

Samo sam odgledao dve epizode i batalio. Znači nemaju vitamina D. Vampiri. Ne znam njihovu strukturu ali je možda jača od Travolte jer on odavno snima B filmove. A opet, Travolta ima staža. Kao i dozvolu da ubije. Ovo zadnje je rekla jedna bivša, poznata je i ona ali me mrzi da kopam intervju po tjubu.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...