Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

12 hours ago, mustang said:

a sve kao izbegavam

zbog chris pine-a...

Ja tako Hell or high water a on rasturio. Neloš glumac, ograničen previše lijepim licem samo.

Link to comment
13 hours ago, gagilija said:

da prijavim i dirty jack, ima po kioscima. ko voli dramu, sasvim pristojno. uspesna zena u 50im godinama, lepa i bogata upoznaje lika preko neta i klasicna catfish  prevara. i  sad peripetije.... lik je tezak prevarant i sociopata pa se klupko polako razmotava.  jednu od cerki glavne junakinje igra ona plavusica iz ozarka, ona i sestra su sjajni likovi. uglavnom, poenta  je koliko ljudi, u ovom slucaju zene mogu da budu lakoverne i slepe kad se zaljube. prvih 5-6 epizoda sam se nervirala koliko je zatelebana da ne vidi ocigledne znakove da nesto nije u redu, ali posle je sve bolje i bolje.

Jel Jack ili John?

Link to comment
13 hours ago, gagilija said:

da prijavim i dirty jack, ima po kioscima. ko voli dramu, sasvim pristojno. uspesna zena u 50im godinama, lepa i bogata upoznaje lika preko neta i klasicna catfish  prevara. i  sad peripetije.... lik je tezak prevarant i sociopata pa se klupko polako razmotava.  jednu od cerki glavne junakinje igra ona plavusica iz ozarka, ona i sestra su sjajni likovi. uglavnom, poenta  je koliko ljudi, u ovom slucaju zene mogu da budu lakoverne i slepe kad se zaljube. prvih 5-6 epizoda sam se nervirala koliko je zatelebana da ne vidi ocigledne znakove da nesto nije u redu, ali posle je sve bolje i bolje.

 

john ;)

 

ja bih drti dzona pustala zenama ko obrazovni program, i snimila bih i jednu verziju sa siromasnim akterima, da svaka moze da se rilejt tu. meni je ekranizacija u umetnickom smislu nikakva, sve mi je bzvz, dramtizacija, produkcija, zvuk, gluma, al u saznajnom smislu je vredno, evo to tako izgleda kad si sa narcisom i psihopatom. 

lekcija broj jedan: cim mislis da ti se desava bajka, i upotrebis tu rec "bajka", to je odmah znak za uzbunu. 

 

Link to comment
 
john [emoji6]
 
ja bih drti dzona pustala zenama ko obrazovni program, i snimila bih i jednu verziju sa siromasnim akterima, da svaka moze da se rilejt tu. meni je ekranizacija u umetnickom smislu nikakva, sve mi je bzvz, dramtizacija, produkcija, zvuk, gluma, al u saznajnom smislu je vredno, evo to tako izgleda kad si sa narcisom i psihopatom. 
lekcija broj jedan: cim mislis da ti se desava bajka, i upotrebis tu rec "bajka", to je odmah znak za uzbunu. 
 
John...jbg u brzini. Jeste, nikakva gluma i dramatizacija..posebno njena (Debrina). On i nekako. Veronika mi je super lik, s onim njenim tasnicama preko lakta, ali nije suplja ni tupava, na keca ga je izvalila. Debrina majka je isto cudna, ali valjda ta tragedija porodicna ima uticaja. Highlight su mi ti odnosi majka i cerka i uopste taj upper middle class fazon. Sve nesto u rukavicama...

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment
6 hours ago, kipo said:

Ja tako Hell or high water a on rasturio. Neloš glumac, ograničen previše lijepim licem samo.

 

a jes, dobro me podseti. to je bio dobar film. nije moj tip lepote, neku zlobu i aroganciju zraci to je problem. 

 

bacicu pogled na seriju, merci za ovo

Link to comment
32 minutes ago, mustang said:

 

nije moj tip lepote

 

Nije ni moj, iskreno :D  Ljepotu/ lice pominjem u kontekstu koliko likova ta faca može da skine. Nešto poput Džoni Depa ili nešto boljeg glumca onog Rej Donovana, svi likovi koje igraju face su im iste, identične. Baš problem za profesiju.

 

Nego, nisam gledao seriju, ne preporučujem ništa, samo me ponukalo za ovog.

Link to comment
11 hours ago, kipo said:

Ja tako Hell or high water a on rasturio. Neloš glumac, ograničen previše lijepim licem samo.

 

Najvrednije u tom filmu je njegova gluma (a taj film ima i Dzefa Bridzisa) . Od tad ga gotivim opasno. Dobar je i u Wonder Woman i u Star Trekovima. Da je srece, cesce bi ga dobri reditelji angazovali za zanimljivije projekte i uloge. 

 

Jel gledao neko Outlaw King sa njim? Kakav je film?

 

Link to comment
11 hours ago, Renegade said:

Vidim da se onaj islandski Trapped završila druga sezona ali ne nalazim nigde gde bi moglo da se pogleda. Dajte neki hint ako je našao neko.

uh druga izasla? pojma nisam imala. javljaj ako saznas gde ima

Link to comment

Ima je na trafici ali hardcoded...

Ja gledao preko kodija i ima naših titlova već.. Gledao uporedo sa TD i islanđani bolji...

BTW, što mi ne rekoste da je i ovaj "Iam the night "iz grupe "Crna Dalija ubistva" ...

 

Link to comment
29 minutes ago, gagilija said:

uh druga izasla? pojma nisam imala. javljaj ako saznas gde ima

 

U međuvremenu sam video da ima na bbc iplayeru pa ko ima neki dns ili vpn to je nabolja varijanta.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...