Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

russian doll odlicna, a ne bih je ni odgledao da ne traje ovako kratko. za nesto sto pocinje kao moderna varijacija dana mrmota, nudi solidnu kolicinu (dobre) drame kako se blizi kraju. istini za volju, taj kraj nije bas na nivou kimi no na wa, ali moze da prodje :sleep:

Edited by Calavera
Link to comment
On 20.2.2019. at 8:55, Frank Pembleton said:

Nije da je bio neki svemirski kvalitet, ali u ovoj sezoni se sve raspalo...

Imaš osećaj i da glumci rade po principu:

Jbga , sranje je al dobra je kinta, a glumim sa trećinom mozga...

 

On 20.2.2019. at 8:59, Čutura said:

wtf momenat kad se ruski placenik samoubije zato sto su mu poslali tajnu poruku u vidu zaustavljenog casovnika, ahahaha. komedija.

U ovoj sezoni postoji toliko nadljudi što tehnološki, što fizički jakih  na obe strane da se usereš od stra :D Tako, ja očekujem  ipak da u nekom finalu  Miller  opet oživi i pravda i ljubav  pobede skroz pošto smo videli spasavanje država i pravedni nato u svim mogućim oblicima

Link to comment

Obrnuo Killing Eve za dva dana. Zabavno i vickasto barem do poslednje 2-3 epizode kada su radnju prebacili u ruski kazamat i krenuli sa teorijama zavere.

To je možda glavni problem serije deluje da apsolutno nemaju ideju šta da rade sa pričom,likovima nego onako šta im padne napamet i kraj je

očekivano nedorečen i otvoren.

Faliće Kim Bodnia,that sexy man, u nastavku nisam video da je najavljen

 

Gledam The Affair na rts-u i polako gubim živce.Lepo da skinem sve sezone i odgledam to na preskok 

Link to comment
On 12.2.2019. at 18:16, steins said:

 

Neveruem™ da niko nije ispratio Netflixov Kingdom

Mamojebna serija. Ima i zombiji i mačevi i sve

Ako ovo nastave - zajebaće Igru Prestola. 

 

:hail:

vaistinu :happy:

kombinacija te serije sa intrigama oko prestola i twd, samo što se ovde zombiji ne teturaju već jure kao pomahnitali kao da se takmiče ko će od njih na olimpijadu :D

- istovremeno i uvid u njihovu kulturu sada je ono idolopoklonstvo, obožavanje za vladara koje vidimo u s. koreji mnogo jasnije 

Link to comment

Odlično su ga završili, taman kad je borcima™ postalo jasno da su vusrali motku.

Malo mi samo fali džekičenolikih™ šorki, al je odlična serija. 

 

Spoiler

ona scena s početka, kad glodju onu bolničarku i ona scena sa majkom i decom u selu su mi u vrhu zombi scena ikad

 

Edited by steins
Link to comment

Ne gleda mi se ponovo Mad men, znam ga napamet. Ima li nesto relativno slicnog stila da se bacim na posao?

 

Zavrsila sam Sex education, simpa, mada kroz sezonu brzo pada i stize do potpuno konvencionalne teen serije.

Link to comment
11 minutes ago, morgana said:

Ne gleda mi se ponovo Mad men, znam ga napamet. Ima li nesto relativno slicnog stila da se bacim na posao?

 

jesi probala the marvelous mrs. maisel? to ce ici lako, slican je period, samo sto je, realno, za par klasa nize po kvalitetu od mad men - tu je negde sa sex education.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...