Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Alo, AloCouplingCold FeetMuckeStar Trek VoyagerBlejkova SedmorkaTarzan (dugometrazni crtani iz perioda od pre 25 godina)Six feet underQueer as a folkPravo na ljubav (meksicka telenovela)Incantessimo (italijanska telenovela)Nestasne godine (australijska tinejdzerska telenovela)Twin PeaksX Files

Link to comment
Sta kaze uvazena forumska populacija, kakova li je ta Six Feet Under? Synopsis obecava, al fali mi subjektivnih utisaka?
Neverovano dobra serija, nesto zaista jedinstveno i neuporedivo sa bilo kojom drugom. Ovo definitivno trebas pogledati.Tako duboko obradjene likove, porodicne odnose i zivotnu pricu koja ce te i rasplakati i nasmejati do suza nigde neces naci.Mnogi kazu da im je serija promenila poglede na zivot.To je po meni vec malo preterano, ali priznajem da me je par puta bas duboko potresla, pogotovo zadnje epizode, koje su nesto najdirljivije ikad... Edited by mr@ki
Link to comment
Mnogi kazu da im je serija promenila poglede na zivot.To je po meni vec malo preterano
Zasto preterano,pa meni je deadwood promenio pogled na zivot.Sad svako jutro pijem kafu na balkonu i cekam George Hearsta. Edited by nedjad
Link to comment
Sta kaze uvazena forumska populacija, kakova li je ta Six Feet Under? Synopsis obecava, al fali mi subjektivnih utisaka?
Vredi, vredi... Nego je malo nezgodna za pronalazenje svih epizoda (bar meni bila).
Zasto preterano,pa meni je deadwood promenio pogled na zivot.Sad svako jutro pijem kafu na balkonu i cekam George Hearsta.
:) Ja mastam o posedovanju saloona i whorehousea.
Link to comment
Ima na TvTorrents-u ;) Mnogo jak traker, imaju mali milion serija.
nemash mozda pozivnicu na bacanje, kojim 1 sluchajem? :)ja se odluchih da odgledam homicide: life on the street ispochetka. kad se samo sjetim koliko je ljudi bilo ignorisano da bi se ova serija kvalitetno ispratila :wub: a kad smo vec kod nje, jel postoji titl za homicide? ja nisam nista uspjeo da nadjem :(
Link to comment
nemash mozda pozivnicu na bacanje, kojim 1 sluchajem? :)
'Ladno su ukinuli registracije angry.gif Treba mi jos 10gb uploada da bih dobio pozivnicu, probacu da to odradim pomocu nekih trikova.
Link to comment
ja se odluchih da odgledam homicide: life on the street ispochetka. kad se samo sjetim koliko je ljudi bilo ignorisano da bi se ova serija kvalitetno ispratila :wub: a kad smo vec kod nje, jel postoji titl za homicide? ja nisam nista uspjeo da nadjem :(
I ja sam pre par meseci bezuspesno trazio, verovatno i ne postoje... Edited by mr@ki
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bas sam se lepo zabavila uz Gossip Girl poslednjih nekoliko dana. Kako samo mali gadovi spletkare :D a tek sto su dobro obuceni... Lepa muska deca, uzgred :P (a i tatica propala rok zvezda)

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...