Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Pa, ja sad ne znam koju sam uhvatila, pretpostavljam prvu jer je tek stigao i počeo da se pali na plavušicu koja me neodoljivo podseća na Julie Delpy sa onim cvikama. I za Julie Delpy :wub: iako ne glumi u serijama... (not that I know of)

Link to comment
Odgledala svih 6 i kusur serijala. Za nekih nedelju dana. Beskrajno dobra i relaxirajuća serija.A Ken Jenkins mi je :wub:( jel ovo trebalo na Sramim se priznati? ) :unsure:
Ima neko prevode za peti serijal? Ubih se tražeći, dobio sam veto na gledanje Scrubs dok ih ne nađem, za prve četiri sezone ima gde hoćeš...
Link to comment
Ima neko prevode za peti serijal? Ubih se tražeći, dobio sam veto na gledanje Scrubs dok ih ne nađem, za prve četiri sezone ima gde hoćeš...
Ne pojtoji prevod za 5. sezonu, cim ga nema ovde.
Link to comment

jel prati neko Sinovi i prosjaci?...serija je CRO produkcija iz 1971., glavni lik Sherbedzija, muzika Arsen Dedic, a sve po noveli Ivana Raosa...opisuje zivot i mentalitet ljudi iz Dalmacije kroz humor i zivotne drame, a vreme je pred WW II...ide na Avali u 10.10 i rep. u 16.10...

Link to comment
  • 2 weeks later...
:wub: :lol:najbolja serija u poslednjih 5 godina
Earl i Rendy su zakon! :Hail: Je l gleda neko Entourage? Skinuo sam prvih par epizoda prve sezone i na prvi pogled mi sve delovalo pomalo isfolirano. Dadoh seriji još jednu priliku, i završih sa odgledane sve 4 sezone. U principu, ne znam da li bih se navukao da nije bilo genijalnog Ari Golda u izvođenju Jeremy Pivena. Briljantan lik! Iako je originalno serija o društvu iz Queensa koja dolazi u LA da bi blejali sa svojim ortakom koji preko noći postaje velika Holivudska zvezda, njegov agent Ari doslovce "steals the show" i izrasta u jedan od upečatljivijih likova na celom TV nebu u SAD. Nije mu promakao ni Golden Globe. Šta znam, kome je do "lakih" dvadesetpetominutnih nota neka pogleda par epizoda, verujem da se neće pokajati.http://www.imdb.com/title/tt0387199/Ari Goldapp319042793336398ua8.gif:pera: Edited by ducca
Link to comment
thel3.jpgL%20Word%20Season%204%20image.jpgOtkrila pre skoro dve godine. I dalje mi je jedna od najboljih, posle CSI LV ofc, u poslednjih nekoliko godina, ako ne računamo klasike poput The Black Adder, Only Fools and Horses, Men Behaving Badly, Tropical Heat (jbg, morala sam :wub: ) itd.
Link to comment
  • 2 weeks later...

jel su to one serije gde su svi lepi?Ako jesu to te, onda je pola izginulo, a pola trudno. A treća polovina naravno plače, što od tuge, što od sreće...

Edited by sarište
Link to comment
Earl i Rendy su zakon! :Hail: Je l gleda neko Entourage? Skinuo sam prvih par epizoda prve sezone i na prvi pogled mi sve delovalo pomalo isfolirano. Dadoh seriji još jednu priliku, i završih sa odgledane sve 4 sezone. U principu, ne znam da li bih se navukao da nije bilo genijalnog Ari Golda u izvođenju Jeremy Pivena. Briljantan lik! Iako je originalno serija o društvu iz Queensa koja dolazi u LA da bi blejali sa svojim ortakom koji preko noći postaje velika Holivudska zvezda, njegov agent Ari doslovce "steals the show" i izrasta u jedan od upečatljivijih likova na celom TV nebu u SAD. Nije mu promakao ni Golden Globe. šta znam, kome je do "lakih" dvadesetpetominutnih nota neka pogleda par epizoda, verujem da se neće pokajati.http://www.imdb.com/title/tt0387199/Ari Goldapp319042793336398ua8.gif:pera:
U potpunosti se slazem sa ovim, u pocetku nije bilo nesto ali kasnije sam se bas navukao.Ari je definitivno najajci lik i vuce celu seriju.Mislim da godinama vec dobija Emije za tu ulogu.Zbog njega mnogi Entourage i zovu Ari Gold Show... :)I Bili Vols je fenomenalan, ali on se retko pojavljuje...Vec sam zaboravio sta se sve izdesavalo, odavno se zavrsila sezona.Ari! Ari! Ari!
Link to comment
jel prati neko Sinovi i prosjaci?...serija je CRO produkcija iz 1971., glavni lik Sherbedzija, muzika Arsen Dedic, a sve po noveli Ivana Raosa...opisuje zivot i mentalitet ljudi iz Dalmacije kroz humor i zivotne drame, a vreme je pred WW II...ide na Avali u 10.10 i rep. u 16.10...
Tek sad vidjeh ovo.I čitala knjigu i gledala seriju, nekoliko puta. Seriija je zbilja sjajna, and that's an understatement. Remek djelo Antuna Vrdoljaka, dakle iz njegovog iznimno plodonosnog razdoblja, prije metamorfoze u profi Hrvata arijevca. Naravno, svako gledanje Fabijana šovagovića i Rade šerbedžije je čast i privilegija.(Genijalne su mi scene prošenja po Hercegovini, kad razrađuju 2 zasebne taktike prošenja po katoličkim i muslimanskim kućama. :D 1 umijeće.)Na Cro RTL-u počeli prikazivat Weeds. Tek je početak. Ne znam je li do toga, ali nisam previše oduševljena. :mellow:edit / nepismenost, šta drugo Edited by Hannah
Link to comment
Otkrila pre skoro dve godine. I dalje mi je jedna od najboljih, posle CSI LV ofc, u poslednjih nekoliko godina, ako ne računamo klasike poput The Black Adder, Only Fools and Horses, Men Behaving Badly, Tropical Heat (jbg, morala sam :wub: ) itd.
OBN krenuo sa "L-word". Mia Kirshner mi je upala u oči još onomad u "Vrani 2", a ovdje bi mogla upasti bar do zatiljka. :wicked:
Na Cro RTL-u počeli prikazivat Weeds. Tek je početak. Ne znam je li do toga, ali nisam previše oduševljena.
Malo sam gledao. Nekako mi presporo makar su mi ono dvoje (Barto iz "Jack & Jill" i ML Parker) odlični u "Angels in America".
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...