Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 21.2.2019. at 19:20, gone fishing said:

- istovremeno i uvid u njihovu kulturu sada je ono idolopoklonstvo, obožavanje za vladara koje vidimo u s. koreji mnogo jasnije 

To je otprilike kao kad bi u vađenju očiju srpske elite iz trinaestog veka tražio uzroke fragmentaciji opozicije danas.

 

Nisam još overio Kingdom, pogledaću danas ako stignem.

Link to comment

de dag

 

mislim da je kaubojac već pomenuo ranije

 

posle odgledane e01 deluje očen harašo. briž, talačka kriza u banci, sezona prati 24 sata opsade, iznuđivanje love i pregovore sa policijom

deluje kao osveženje

 

 

Link to comment
On 24.2.2019. at 10:16, morgana said:

Ne gleda mi se ponovo Mad men, znam ga napamet. Ima li nesto relativno slicnog stila da se bacim na posao?

 

Zavrsila sam Sex education, simpa, mada kroz sezonu brzo pada i stize do potpuno konvencionalne teen serije.

 

da li si gledala six feet under? nema magova marketinga, ali je odlicna serija. porodicna drama, malo uvrnuta, ali kako odmice sve je bolja.

Link to comment
11 hours ago, gagilija said:

 

da li si gledala six feet under? nema magova marketinga, ali je odlicna serija. porodicna drama, malo uvrnuta, ali kako odmice sve je bolja.

Jesam ali hvala za podsjecanje, mozda uzmem opet :)

Link to comment
18 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

de dag

 

mislim da je kaubojac već pomenuo ranije

 

posle odgledane e01 deluje očen harašo. briž, talačka kriza u banci, sezona prati 24 sata opsade, iznuđivanje love i pregovore sa policijom

deluje kao osveženje

 

 

 

Meni baš prva epizoda bila "tjah". Nakon druge i treće, bogami mnogo mi se više dopada.

Link to comment
On 9.2.2019. at 14:28, 3opge said:

Succession

obavezno.

 

Sprzio prve 4 sezone u danu, drzi paznju mada mi ide na zivce onaj poludebilni rodjak koji se uvukao u firmu, osecam da ce biti "kljucni" igrac (prenosenje informacija i dezinformacija sa nevinim izrazom na licu).

I malko mi ide na zivce nacin snimanja ili kadriranja (ne umem da se izrazim), ono kad kamera ne miruje nego non stop seta levo desno, kao da ja snimam mojim telefonom.

Link to comment
On 2.3.2019. at 0:16, kud u maglu Simoviću said:

de dag

 

posle odgledane e01 deluje očen harašo. briž, talačka kriza u banci, sezona prati 24 sata opsade, iznuđivanje love i pregovore sa policijom

 

 

On 2.3.2019. at 19:04, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Meni baš prva epizoda bila "tjah". Nakon druge i treće, bogami mnogo mi se više dopada.

 

momci, pratim vas u stopu. jel te, da vam pitam, posle 4. mi je palo na pamet da bih ustedela zivotno vreme i nista ne bih izgubila, naprotiv, dobila bih na dinamici, da gledam samo parne epizode, jesam u pravu? :D

 

Edited by darling
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...