Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Gledao pre 20 godina, samo imam odlično pamćenje, pa nemam neku želju da ponovo gledam. Ali Simoviću, ako ne budeš bio u mogućnost da gledaš dalje od prve, da ti kažem par stvari. Druga sezona je mračnija, a zadnja epizoda je trebala biti i kraj serijala pa je tako i snimana (nažalost, kasnije su zbog dobrih rejtinga odlučili da prave još jednu sezonu).

 

 

Uglavnom,

 

Spoiler

takav prikaz kraja sveta, besperspektivnosti i beznadja, zla, straha, nervnog sloma, a sve uz Horses (Patti Smith) se retko kad vidja. Mislim da je ovo možda i najbolji prikaz smaka sveta u kinematografiji uopšte, a "The Time Is Now" je bukvalno remek-delo.

 

Link to comment
41 minutes ago, Jeremija said:
  Hide contents

takav prikaz kraja sveta, besperspektivnosti i beznadja, zla, straha, nervnog sloma, a sve uz Horses (Patti Smith) se retko kad vidja. Mislim da je ovo možda i najbolji prikaz smaka sveta u kinematografiji uopšte, a "The Time Is Now" je bukvalno remek-delo.

 

Spoiler

Jesi gledao ovo?

 

https://www.imdb.com/title/tt0219224/?ref_=nm_flmg_act_35

 

Ovo je kraj sveta, tako realan, tako moguć, tako beznadežan i tužan, da ću taj film i njegov kraj pamtiti zauvek... I naterao bih svakog svetskog lidera, koji ima A-bombu da ga gleda na svaka 2-3 meseca...

 

Link to comment

Inače, neko je konstatovao pre par meseci da je "X files" nije pregazilo vreme... Sad ide na foksu, 2 epizode od oko 1-2 ujtru, i pošto uglavnom radim noću ovih dana, radi mi u pozadini... Serija je još uvek top, stvarno... Ko ima vremena, neka se podseti, neće zažaliti...

Link to comment

Prilično se solidno drži, dobre epizode su i dalje dobre, vrhunske su i dalje vrhunske. Ali kad je epizoda loša, onda je baš loša :D  Već sam pominjao, ali u bottom 5 najgorih epizoda su mi dve koje je pisao Vilijam Gibson. 

Link to comment

Ide i na Prvoj Plus, uz Milenijum :D

Dobra je i dalje, ja sam se podsetio većine epizoda pre par godina, u isčekivanju nove sezone. Te nove nikad nisu trebali snimiti, ono je baš neopisivo loše.

Link to comment

pa normalno da je dosije x vrh serija i dalje, scenaristi nisu imali težak posao, samo su prilagodili članke iz zone sumraka i sličnih novina za tv

- a priče u tim novinama su opet zasnovane na legendama i mitovima širom sveta, te priče su se pripovedale vekovima, prošle su test vremena, zato su i nama danas zanimljive

Link to comment
9 hours ago, radisa said:
  Reveal hidden contents

Jesi gledao ovo?

 

https://www.imdb.com/title/tt0219224/?ref_=nm_flmg_act_35

 

Ovo je kraj sveta, tako realan, tako moguć, tako beznadežan i tužan, da ću taj film i njegov kraj pamtiti zauvek... I naterao bih svakog svetskog lidera, koji ima A-bombu da ga gleda na svaka 2-3 meseca...

 

 

 

Spoiler

Nisam gledao, ali će da se pogleda, hvala na preporuci. :thumbsup:

 

Link to comment
14 hours ago, radisa said:
  Hide contents

Jesi gledao ovo?

 

https://www.imdb.com/title/tt0219224/?ref_=nm_flmg_act_35

 

Ovo je kraj sveta, tako realan, tako moguć, tako beznadežan i tužan, da ću taj film i njegov kraj pamtiti zauvek... I naterao bih svakog svetskog lidera, koji ima A-bombu da ga gleda na svaka 2-3 meseca...

 

gledo ja, mesam ga sa drugim australijancem, on the beach valjda se zove

 

edit: pa to je taj film, sta pricam. jebem ti lokalni imdb

Edited by ToniAdams
Link to comment

Vikinzi imaju temu :angry:

 

Ja gledam office. Jedan od boljih sitcoma koje sam ikada gledao, par puta sam se ismejao za sve pare, ima odličnih provala :D Uporedo Sneaky Pete ali me nešto ne drži druga sezona... Ili mi se više gleda office, bem li ga.

Edited by Mil@n
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...