Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Preporuka za belgijsku seriju "Tabula Rasa". Pre svega, dobra je glavna glumica Veerle Baetens, koja je već imala zapaženu ulogu u filmu "Broken Circle Breakdown".

 

Ima tu hičkokovske napetosti, ima misterije, ali se ne ulazi u preteranu brutalnost i na kraju se ipak sve razjasni.

Link to comment
On 8.12.2018. at 19:51, Jeremija said:

Naleteo juče (dok sam vrteo kanale) na Escape from Dannemora, nije moja šolja čaja (ne volim prison break filmove/serije), ali glumačka ekipa je dosta dobra, na čelu sa Benicijom del Torom, a igra i Patriša Arket, koja je, da ne upotrebim grublje i/ili seksističke kvalifikacije, neprepoznatljiva.

Dosta zanimljiva prva epizoda, mislim da cu ispratiti do kraja. 

 

Take me to the pilot :thumbsup:

Link to comment

The Kominsky Method bih vise voleo da vidim kao film, bez obzira na simpaticnost likova i vrcave dijaloge, serija, ma koliko je kratka i brza za gledanje, pati od povremenih padova u radnji. Ono sto stoji je beskrajna magija Michael Douglasa.

Link to comment
On 22.12.2018. at 11:39, Arkadija said:

Odgledala Mrs Wilson. Meni je dobra mini-serija. Major Alek je baš bio lik. Koliko žena , koliko dece i sve ih je , izgleda, iskreno voleo.

 

 

ova sto igra glavnu ulogu, gledao sam samo dve serije u koje ona glumi (the affair i luther) i secam se da se u oba nazivala alis/alison, onda prvi minut mrs wilson i cujem "alis" i kazem - nemoguce, pa proverim imdb kad ono jos u najmanje dve serije/filma isto se naziva alison

 

nego, kad sam vec spomenuo luther, za par dana ide nova sezona :)

 

 

 

 

On 22.12.2018. at 22:50, kipo said:

Gdje ima ovo pozajmiti? Ne nalazim..

 

i bolje ti da ne nadjes, ne vredi trositi vreme. glavni lik ima takvu facu kao da je rodjen za sitcom, sve ostalo :puke:

Link to comment
4 hours ago, morgana said:

Prijatelji, braćo, dajte neku seriju da zbog bindžovanja ostavim posao i zdrav život i stignem na rub ovisnosti, HBO i Netflix imaju prednost ali nisu uslov. Hvala.

counterpart

 

 

a netflix ima englesku seriju bodyguard, slatkis igra pa lepo za oko ;)

 

Edited by mustang
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...