Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Kad sam već ovde, iščekući večeračnju epizodu The Deuce, da pitam ima li ikog ko je svojevremeno gledao  The Brotherhood https://www.imdb.com/title/tt0457229/?ref_=fn_al_tt_1  

 

Davno još, nakon što sam odgledao Žicu, očajnički sam tražio nešto što bi moglo da mi utali tugu. Ocena je tad bilo čini mi se i manja nego sad, ali sam krenuo da je gledam i odgledao je celu.

Bila mi je dobra i baš sam se vezao za nju. Nije remek delo, ali čini mi se da je nekako ostala u senci mnogo lošijih i hajpovanih serija, tim više što su Žica i Sopranosi udarili nove standarde i to je možda uticalo na njen relativno slab rejting. U suštini nije donela ništa revolucionarno, ima čak i elemenate sapunice, jedino što je meni zapalo da niko, ali niko u seriji nije oslikan kao pozitivac, čak ni deca, sem jednog para, ali se i među njima svašta izdešavalo.

Ko zna, možda joj se jednom ponovo vratim.  

 

Link to comment
35 minutes ago, Host said:

Sledece nedelje poslednja epizoda Djusa u ovoj sezoni. Najava je bas bezobrazan klifhenger, a serija sve sto jedan iskren fetisista feminista moze pozeleti. 

od ove gluposti moze se uspesno leciti samo ponovnim gledanjem Boogie Nights.

Link to comment
28 minutes ago, Durruti said:

Kad sam već ovde, iščekući večeračnju epizodu The Deuce, da pitam ima li ikog ko je svojevremeno gledao  The Brotherhood https://www.imdb.com/title/tt0457229/?ref_=fn_al_tt_1  

 

Davno još, nakon što sam odgledao Žicu, očajnički sam tražio nešto što bi moglo da mi utali tugu. Ocena je tad bilo čini mi se i manja nego sad, ali sam krenuo da je gledam i odgledao je celu.

Bila mi je dobra i baš sam se vezao za nju. Nije remek delo, ali čini mi se da je nekako ostala u senci mnogo lošijih i hajpovanih serija, tim više što su Žica i Sopranosi udarili nove standarde i to je možda uticalo na njen relativno slab rejting. U suštini nije donela ništa revolucionarno, ima čak i elemenate sapunice, jedino što je meni zapalo da niko, ali niko u seriji nije oslikan kao pozitivac, čak ni deca, sem jednog para, ali se i među njima svašta izdešavalo.

Ko zna, možda joj se jednom ponovo vratim.  

 

 

Kako večerašnju, išla jutros od  3...  hvatajh9i02.png

 

 

Što se tiče Deuce-a, iako očigledno nije u pitanju vrhunska serija, dosta je "pitka" za gledanje, a manjak neke ambicioznosti na odnosu na npr. Vinyl je samo plus, jer ima manje izveštačenosti...

 

 

Bonus spoiler, u večerašnjoj epizodi...

 

 

Spoiler

Armand Assante

 

 

:hail:

Edited by Jeremija
Link to comment
42 minutes ago, Jeremija said:

 

Kako večerašnju, išla jutros od  3...  hvatajh9i02.png

 

 

Što se tiče Deuce-a, iako očigledno nije u pitanju vrhunska serija, dosta je "pitka" za gledanje, a manjak neke ambicioznosti na odnosu na npr. Vinyl je samo plus, jer ima manje izveštačenosti...

 

 

Bonus spoiler, u večerašnjoj epizodi...

 

 

  Hide contents

Armand Assante

 

 

:hail:

 

Vinyl je remek delo u poredjenju sa deuceom.

 

 

Link to comment
13 hours ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Jel valjalo čemu, čekam da izađu sve pa da (možda) skidam.

 

Znam da je nepopulano mišljenje, ali meni je The Night Manager bio prilično glupav do kraja.

dobra je prva epizoda, gledace se dalje. ima spijunski smek sedamdesetih. potrefili su atmosferu, ritam je malo sporiji, lagano nas uvode u radnju, zasad fino ide. malo su mi neki likovi nategnuti ali tek je pocetak, treba im dati sansu. mosad odlican. 

Link to comment

Fino, fino.

 

 

Inače, ko se seća The Shadow Line i The Honourable Woman, isti režiropisac Hugo Blick je napravio Black Earth Rising, koprodukcija BBC-ja i Netflixa, upravo se završila na BBC-ju. Namerno nisam gledao do sada, ima da skinem i probam.

Link to comment

Jel shadow line ono kad ima čitava zavjera da bi njih par imalo bolje penzije 30 godina kasnije? [emoji38]

Rutinski najgora engleska serija u seriji užasnih

Link to comment

Pa malo ti je reduktivan opis, meni je to dobro vozilo. Za Honourable Woman sam mislio da je rasplet WTF, ali do tada je lepo išlo. Meni je ovo za koplje bolje od izvikanog Line Of Duty.

Link to comment
pocela je nova pandurska serija laganog smeka, the rookie
 
firefly kapetan, castle guy nathan fillon, 2 iz dark matter. preporucujem. 


Može li da prismrdi Southlandu? Včrs ću probam
Link to comment
39 minutes ago, ducca said:

 


Može li da prismrdi Southlandu? Včrs ću probam

 

 

nije isti fazon. ovo je polu pustencija

 

nista ne moze southlandu da prismrdi od tih pandurskih :D:wub:

Link to comment
8 hours ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Inače, ko se seća  The Honourable Woman

 

 

Od te serije sam imao, ispostaviće se, nerealno velika očekivanja.

Obična sapunica, puna nekih nelogičnosti i budalaština. Nisu znali đe udaraju. Treš težak 

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...