Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Je li moguće da nigde teme o The Deuce, a već druga sezona? Nije da sam pao na dupe, ali se baš oseća prisustvo Dejvida Sajmona, relativno spor tempo, ta neka atmosfera njegovih serija i primanje na seriju kako se priča razvija. Glumci uglavnom veoma dobri, a tu je i Frank Sobotka    

Link to comment

mene mrzi da krenem s drugom sezonom, mada mi je prva prilicno prijala. totalno sam izgubio strpljenje za jednocasovne epizode, to mora da bude bas kvalitet da me zadrzi pred malim ekranom™.

Link to comment

Pa to, njegove serije te nekako uvuku, a da ne znaš ni šta te snašlo. Tako mi je bilo i sa Treme jer mi je posle Žice bilo teško da bilo šta gledam . 

I naravno, svaku seriju posle pogledam bar još jednom.

 

Link to comment
On 25.10.2018. at 8:58, Meazza said:

 

Meni ta najbolja.

 

On 25.10.2018. at 10:25, Majo said:

 

jepte se, baksuzi jedni :fantom:

 

 

Odgledao celu četvrtu. Ima dobrih momenata. Al' žao mi bilo McNultija, taman mu je dobro krenulo sa onom cicom.

 

Spoiler

:tongue:

 

Link to comment

razvukla sam drugu sezonu mr. mercedesa, ne toliko zbog serije, koliko zbog nedostatka vremena. ne bih da je presecam drugom the deuca i ostalim što sam napakovala, zaboraviću šta sam gledala. ipak, prva mi se više svidela.

 

Spoiler

više volim old skul zaposedanje demonima, vampirim i nečastivim od ovog modernog računarskog :). isuviše je očigledna referenca na današnju opsednutost tehnologijom, pa ispada previše realistično za fikciju. ne znam da li je to bila namera autora ili su samo hteli da ispričaju kingovsku priču. svakako su se stavili na stranu analognog čoveka.

 

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...