Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

gledo ja treću sezonu. jebote kad gledam ove stvari kao vežem se za nekog tamo. sve to je njesra, kumovi 123, scarface.. najbolja je bila piovra (hobotnica). tu nikakve simpatije za nijednog mafijaša nisam imao. 

al dobro  u ovom serijalu se vidi koja su to lažljiva, podmukla i alava govna.

ovaj ćiro kad je umlatio onu devojku nikakve više simpatije prema njemu. al vrv je on popularan lik u italiji pa ova treća sezona kao dinastija, ko da je umro isus na kraju. baš je bilo smešno kad sam gledao.nadam se da će oživeti. možda su ga strpali u neku podmornicu sa opremom za reanimaciju. kao ubistvo kćerke ga je promenilo te spašava devojku u bugarskoj i đenara koji ne oprašta šaljenje školskog druga ali oprašta ubistvo majke i slično. 

u prve dve sezone bar se vidi ono što je jedino istina a to je da su ti kriminalci amoralni i bez skrupula samim tim

Link to comment
14 hours ago, bradilko said:

 

 u prve dve sezone bar se vidi ono što je jedino istina a to je da su ti kriminalci amoralni i bez skrupula samim tim

 

+1000

 

14 hours ago, bradilko said:

a i svidela mi se ova pesmica :isuse:

 

+1 :D 

Link to comment
On 5.9.2018. at 17:52, Ajant23 said:

A Very English Scandal (2018)

 

Izvanredna mini-serija. Proletela su mi tri sata, mnogo puta sam se smejao naglas.

 

Hugh Grant mi je sjajan, a Stephen Frears je na svom visokom nivou.

 

Svakako preporuka, pogotovo svakom ko poštuje ili voli specifičnost Frearsa...

Trazih da vidim ko ovo preporucio..ubodes i ti nekad ajante  :thumbsup:

Link to comment

Pogledao Ozark i štaznam, držalo mi je pažnju i ima par zanimljivih likova, ali nekako je ipak slabija sezona od prve. Ima tragično klišeiziranih razmena rečenica i SMS-ova, ima debilnih rupa u zapletu (lik koji zna da je pod istragom i direktnim nadzorom FBI lično vuče džakove prljavog novca tamo-vamo, FBI mu pleni kuću i sve kompjutere ali nekim čudom ništa ne nalazi, pritom im ne pada im na pamet da zatvore i pretresu firme koje ovaj poseduje i u čijim podrumima drži milione, itd.)

 

Langmores su mi interesantniji za praćenje nego Byrdes ili Snells, Ruth je šećer, advokatica za kartel koja lično nadgleda ispitivanja i ubistva je sranje. Ukupno 6/10

Link to comment

nije mi jasno u kom trenutku je kelnerica priznala da je ozvučena?

izgleda da je to bilo pre vatanja u kafiću tj, verovatno je to bilo pre upada fbi-a u kuću samo nama nisu prikazali ili ja nisam primetila

Link to comment
1 minute ago, Sara said:

nije mi jasno u kom trenutku je kelnerica priznala da je ozvučena?

izgleda da je to bilo pre vatanja u kafiću tj, verovatno je to bilo pre upada fbi-a u kuću samo nama nisu prikazali ili ja nisam primetila

Spoiler

Pa prilikom vatanja u kafiću je bila u fazonu "No, I can't" i baš tada raskopčala košulju da mu pokaže da je ozvučena. Bukvalno poslednji kadar epizode, a u sledećoj već muž i žena to pominju kao da su u međuvremenu popričali o tome.

 

Link to comment

Ja se mučim sa tom drugom sezonom ozarka već jedno tri nedelje, a onoliko mi pametnih stvari na čekanju. Sad sam u fazonu "kad sam već dogurao do ovde", a realno nemam pojma ni zašto sam se upuštao u sve ovo. I ta prva sezona je bila možda samo malo iznad proseka.

Edited by Ruxin
Link to comment
3 hours ago, Weenie Pooh said:
  Hide contents

Pa prilikom vatanja u kafiću je bila u fazonu "No, I can't" i baš tada raskopčala košulju da mu pokaže da je ozvučena. Bukvalno poslednji kadar epizode, a u sledećoj već muž i žena to pominju kao da su u međuvremenu popričali o tome.

 

Taj deo su ozbiljno skarabudzili 

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...