Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

1 hour ago, Sara said:

odnosi se i na Ciru

 

Pa secas li se kakav je to lik bio? Mucitelj i ubica, bez sekunde oklevanja. Mozda stvarno ne znam nista o ljudima ali takav Arkan tesko da menja svoju cud.

Link to comment
1 minute ago, Meazza said:

Ne, vec deluje kao neko ko je spreman apsolutno na sve da bi se dokopao moci. Nije kao da se ikad dvoumio ili trepnuo kad je bilo koga ubio. 

Pa nije se to promenilo ni u trecoj, 

Spoiler

Samo sto u trecoj nije sam toliko rokao, nego navlacio...Kazem kad je ne trepnuvsi slagao ko je ubio sestru , kad je digao onoga u vazduh...Sve vreme se gradi "pitalica" koji mu je krajnji cilj...

 

Link to comment

Ne kazem da je u trecoj cvecka, ali:

 

Spoiler

Cak i na kraju druge sezone je satro rekao da ne moze vise da ubija. Prvo mi je to smetalo, ali ta promena se itekako vidi u nastavku. U trecoj sezoni rizikuje zivot da spasi prostitutku i na kraju zrtvuje svoj zivot za Gennyja. 

Meni je zaista tesko ovo da progutam. 

Na kraju je - sta? - ispao jos kao neki tragicni heroj? Ona scena dok tone u vodu - tu treba da osecamo tugu? 

Grozno.


Prve dve sezone su u potpunosti u duhu sa knjigom Roberta Savijana, koji i danas zivi sa policijskom zastitom, i prikazuje taj svet u svom tom crnilu. Treca sezona je nivo Poslednji krug u Monci.

Edited by Meazza
Link to comment
11 hours ago, Host said:

Nisu ni prve dve sezone mnogo bolje, al treca je spektakularno stupidna. Snimljena za batice iz blokova i ostale chavse i wannabe italijanske mafijase. 

 

Upravo to sam hteo da kazem, ali nisam hteo biti suvise grub.

Link to comment
On 15.10.2018. at 4:11, Eraserhead said:

Haunting of Hill House

 

stigao do epizode 3. Za sada odlicna. Posebno za Netflix produkciju.

Čujem da je baš opasno hvale, moram probati...

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...