Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

16 minutes ago, Tresko said:

Da pitam Majo-a, kakva je serija Mar de plastico? Neki hvale pa rekoh da pitam da li vredi gledati.

Nemam pojma, slabo gledam spanske serije, ovde se ljudima svidela La casa de papel, ja sam odustao posle prve epizode.

Link to comment

Zbindzovao u protekla dva dana Castle Rock. Ocekivano sporo u prvih nekoliko epizoda, ali sve bolja kako se blizila kraju. Kad te uvuce u Kingov univerzum, to je to, nema nazad. Atmosfera za cistu 10.

 

Svidja mi se sto zapravo nije adaptacija nijedne konkretne price, vec pre svega posveta Kingu. Tako smo bar liseni komentara da je "knjiga 100 bolja", a autori imaju slobodu u kreiranju svojih prica. Posto je ova prica zaokruzena, unapred se radujem nagovestaju da ce druga sezona imati veze sa hotelom Overlook i nadam se znacajnijoj ulozi Jackie Torrance..

 

Sledeci na redu za bindzovanje je Mr Mercedes..

 

 

Link to comment
1 minute ago, rooney said:

 

Izvinjavam se brate, samo mi nije bilo jasno. Forum je pun prepucavanja i podjebavanja sa nekim frazama koji zaista mi nisu bas poznate pa iz toga proizilazi moja strepnja da me neko zajebava. Zahvaljujem na razumevanju!

:) sve ok.

Link to comment
On 30.8.2018. at 23:29, Bojan said:

Evo i moje liste aktuelnih:

 

1. The Good Fight

2. Sharp Objects

3. Patrick Melrose

4. Mindhunter

5. Broen (može tu da uleti i Killing Eve i Unabomber)

ovo mi proslo neopazeno. toliko je dobro?

Link to comment

komp je poceo da mi baguje kad gledam serije online, ne znam koji mu je djavo

 

htela da gledam Ozark e4, sto je najgore i gledala sam u takvom stanju jedno 20min, slika zaledjena, a titl i ton samo piche:fur:

Link to comment
50 minutes ago, Haralampije said:

Vala bas, sve u svemu moz se gleda. Odgledao sam prvih 6 e novog The Sinnera.Vrlo dobro,vrlo dobro..

sve  se slazem.

mada brate, taj bodigard je stvarno amaterska serija. glavni glumac katastrofa, kao da glumi u nekoj parodiji na homlend, uzas...

cak su i iskusne i odlicne glumice u seriji delovale amaterski (kili hoves, djina mekki).

dakle, objektivno katastrofa, ali na neki cudan nacin vozi i odgledala je do kraja :blush:

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...