Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ja sam toliko navikla da gledam epizodu za epizodom i bindzujem, da mi je tesko da pratim ove sto idu jednom nedeljno. izuzev handmaids tale. nego, u sharp objects, nisam povezala, ko je ona mala sa kojom kamil lezi u onoj bolnici pa se mala ubije na kraju. potpuno sam zaboravila otkud njih dve tamo. mrzi me da opet gledam drugu epizodu ....

onaj detektiv je glumio advokata u six feet under u poslednjoj sezoni, kler se smuva s njim kad pocne da radi u onoj firmi

Link to comment
2 hours ago, gagilija said:

ja sam toliko navikla da gledam epizodu za epizodom i bindzujem, da mi je tesko da pratim ove sto idu jednom nedeljno. izuzev handmaids tale. nego, u sharp objects, nisam povezala, ko je ona mala sa kojom kamil lezi u onoj bolnici pa se mala ubije na kraju. potpuno sam zaboravila otkud njih dve tamo. mrzi me da opet gledam drugu epizodu ....

 

To je potpuno nejasno. Ni ko je klinka, ni zasto su zajedno u sobi, ni u kom momentu se to dogodilo.

Ni zasto se Kamil sama prijavila u bolnicu.

Link to comment
6 hours ago, Arkadija said:

To je potpuno nejasno. Ni ko je klinka, ni zasto su zajedno u sobi, ni u kom momentu se to dogodilo.

Ni zasto se Kamil sama prijavila u bolnicu.

 

Detalji će se verovatno kasnije razjasniti. Možda i ne. Ali nije to ni bitno. Kamil je u detinjstvu imala gubitak bliske osobe i majka svaljuje krivicu na nju za to. Ona odlazi iz rodnog mesta sa tom traumom i kasnije pokušava da se sastavi. Flešbekovi na taj događaj joj se javljaju kada se vraća kao novinar da istražuje i izveštava o ubistvima.

 

Sada je i mlađa sestra provocira i pokušava da joj se približi. Opet joj se javljaju flešbekovi, ali sada na drugi događaj koji se verovatno odigrao u nekom momentu u prošlosti kada je pokušala da se sredi i skine sa alkohola. I opet gubitak osobe sa kojom se zbližila. Njoj je to urezano kao neka neizbežna sudbina i zato je sestrino ponašanje provocira.

 

Trebalo bi da se u nekom momentu i rasplet ubistava ukrsti sa tom pričom. Videćemo na koji način.

Link to comment
9 hours ago, Bojan said:

 

Detalji će se verovatno kasnije razjasniti. Možda i ne. Ali nije to ni bitno. Kamil je u detinjstvu imala gubitak bliske osobe i majka svaljuje krivicu na nju za to. Ona odlazi iz rodnog mesta sa tom traumom i kasnije pokušava da se sastavi. Flešbekovi na taj događaj joj se javljaju kada se vraća kao novinar da istražuje i izveštava o ubistvima.

 

Sada je i mlađa sestra provocira i pokušava da joj se približi. Opet joj se javljaju flešbekovi, ali sada na drugi događaj koji se verovatno odigrao u nekom momentu u prošlosti kada je pokušala da se sredi i skine sa alkohola. I opet gubitak osobe sa kojom se zbližila. Njoj je to urezano kao neka neizbežna sudbina i zato je sestrino ponašanje provocira.

 

Trebalo bi da se u nekom momentu i rasplet ubistava ukrsti sa tom pričom. Videćemo na koji način.

Ма све је то јасно, сем тог сегмента са клинком у ћелији. 

Link to comment
On 21.7.2018. at 0:48, Host said:

Na temu serija, hteo da stavim The Night Manager na plotnu, pa sam pogledao komentare na topiku. Ispada da sam pre dve godine vec hteo da gledam, ali sam odustao ili zaboravio. Pola ljudi kaze da ne valja, druga polovina kaze da je super serija, pa cu do sutra verovatno opet da zaboravim do naredne prilike.

 

pametnije ti je da potrosis nekoliko sati gledajuci u zid nego to sranje

Link to comment

meni condor ne loš. zajebala sam se pa sam počela da gledam pre nego što su pustili sve epizode, mislim da bi bila bolja za bindžovanje...

cia, programeri, zajeban zaplet, dinamično, vilijam hart, miro sorvino, prelepa lim lubani i maks ajrons... ništa arti, nit' epohalno, ali meni ok..

Link to comment
meni condor ne loš. zajebala sam se pa sam počela da gledam pre nego što su pustili sve epizode, mislim da bi bila bolja za bindžovanje...
cia, programeri, zajeban zaplet, dinamično, vilijam hart, miro sorvino, prelepa lim lubani i maks ajrons... ništa arti, nit' epohalno, ali meni ok..
To vec izaslo? Kontam da ce biti prevuae fensi ali ima nekih finih imena cini mi se
Link to comment
8 hours ago, nezvanova said:

meni condor ne loš. zajebala sam se pa sam počela da gledam pre nego što su pustili sve epizode, mislim da bi bila bolja za bindžovanje...

cia, programeri, zajeban zaplet, dinamično, vilijam hart, miro sorvino, prelepa lim lubani i maks ajrons... ništa arti, nit' epohalno, ali meni ok..

 

Dobro me podseti. Ja poceo da gledam, i posle trece epizode stadoh [usled selidbe].

 

Ocigledno je toliki utisak ostavila serija na mene da sam je zaboravio :lolol:

 

Link to comment
On 20.7.2018. at 19:29, 3opge said:

HANDMAID'S TALE

 

izdrzao sam svega 25 minuta ove budalastine.

recimo: muz oplodjava ritmickim pokretima plodnu sluskinju dok njegova neplodna zena drzi glavu jebane u krilu.

wow, kakva imaginacija, kakva vizija!

 

 

 

 

 

 

falim te boze da ima jos neko kome se ovo ne svidja. hvalili svi oko mene i probah ali ne ide pa ne ide. jos sam odgledao nekoliko epizoda sve nadajuci se da ce biti bolje, kao nemoguce je da se tolikim ljudima dopada a da bas toliko ne valja. ubijte me ali ja zaista ne vidim sta to svi ti ljudi vide a ja ne. dosadno, nemastovito, neubedljivo, jadno.   

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...