Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Konačno završih Black Sails.

4. sezona mi je slabija od ostatka, ali sve u svemu, istorijski i izmišljeni događaji i ličnosti, drama i akcija; serija je obuhvatila manje više sve najbitnije o zlatnom dobu piratstva.

Link to comment
On 16.7.2018. at 15:08, vookela said:

Four seasons in Havana

 

Mini krimi serija od 4 epizode, odlicna, a odlicne i Kubanke!

 

Ps ima kod cika Snowhiter u zalivu emoji3.png

a sub?eng oli srb?

Link to comment
On 16.7.2018. at 15:08, vookela said:

Four seasons in Havana

 

Mini krimi serija od 4 epizode, odlicna, a odlicne i Kubanke!

 

Ps ima kod cika Snowhiter u zalivu emoji3.png

 

dobar kubanski harry bosch

 

hvala puno :)

 

 

 

On 18.7.2018. at 3:51, *edited by mod said:

Odgledao prvu epizodu Who is America od Sase Baron Cohena i utisci su mi pomesani. Ne znam koliko je imao vremena da radi, verovatno ne puno dok negde ne procuri prica da radi novi projekat. U svakom slucaju ovde se najvise vidi koliko je cela njegova prica zavisna od toga da li ce sagovornici da progutaju udicu.

 

Ko jos nije gledao poenta je da je izmislio 4 nova stereotipna lika (pro-trump ratni veteran, pro-hilari liberal, bivsi robijas i neki polu SWAT team polu gun enthusiast) i svaki ima po 1/4 emisije.

 

1) Prvi lik je po dosta fejlovao sa Bernijem koji je poprilicno zdravorazumski pricao sa njim pa je sve to delovalo dosta usiljeno ili u najboljem slucaju kao da je taj deo sa nekog DVD izdanja u delu izbrisane scene. Doduse nije iskljuceno da je tu namerno bio blag prema Berniju jer stvari na koje pokusava da ga navuce ne bi naselo ni dete od 4 godine.

 

2) Drugi lik je isto fejlovao doduse malo manje nego kod Bernija. Tu je udario na sok taktiku u nadi da ce par matorih republikanaca da se zgrazava pred njim, sto se nije desilo vec su poprilicno hladno reagovali. Mislim videlo se da im nije prijatno ali su bukvalno vodili razgovor na ljubaznom a auto pilotu i cekali da on ode.

 

3) Treci segment je bio dosta bolji jer je art farty lujka iz galerije poprilicno zahvalna za podjebavanje, tj deluje da je komotno sa njom mogao da ispuni celu epizodu a da ne bude dosadno.

 

4) U zadnjem delu su mu gosti poprilicno izdominirali tako da je maltene mogao da ih pusti sami da se obese, sto je vecina i radila (minus onaj deo gde im daje da citaju sa telepromptera) Tu je bilo najvise mesa i taj deo je stvarno na nivou nekih od najboljih scena Borata, Bruna i Ali G.

 

 

U svaom slucaju koga zanima traje jedno 25minuta, bice 7 epizoda i cim izadje u USA pojavi se i kod nas na HBOGO.

 

 

 

 

 

On 18.7.2018. at 12:36, 3opge said:

 

3. i 4. su remek dela, nesto najbolje sto je napravljeno ikada.

potpuno je nevazno sto sa Brnijem nie bas mogao da se zajebava i sto to nije bilo smesno, u stvari mislim da je sve to namerno, Brni je ispao jedini normalan. 

 

 

ne znam za vas ali ja sam totalno razocaran, jedva sam gledao prvu epizodu i necu vise gledati osim mozda delove sa cejnijem i peilinom. meni jednostavno negledljivo zbo maski, ne mogu da se fokusiram na nista drugo osim amaterskih maski, bode oci - dzabe sve ostalo. plus ono sa bernijem :isuse:

 

 

1 hour ago, Haralampije said:

a sub?eng oli srb?

 

eng

Link to comment

ja odgledala sve sezone, meni bila fenomenalna... gluma i rezija savrseni, po zanru bi recimo bila porodicna drama, sa duhovitim elementima, radjena po autobiografskom delu jednog od darelovih, ali ne lorensa, vec njegovog mladjeg brata, inace zoologa (i najsimpa lika u seriji).

glumci, na celu sa kili hoves fantasticni, a o scenama i krajolicima krfa da ti ne pricam.... savrsena serija za leto. ma za bilo kad! 

(mada, pretpostavljam da je od onih serija koje se vise svidjaju zenama, ali svakako je odlicna! )

Link to comment

ali to jeste serija i o lorensu darelu :-)  ali ne isključivo o njemu i njegovom stvralaštvu jer u njoj ima malo toga u vezi sa njegovim pisanjem. mada u kasnijim sezonama ima malo i o tome, ali svakako da će onaj ko je očekivao seriju o životu pisca lorensa darela biti razočaran, jer je serija o životu njegove porodice na krfu radjena po knjizi koju je napisao najmladji brat slavnog lorensa, inace poznati zoolog. meni je pre svega bila interesantna njegova majka, njihov odnos kao i njen odnos sa ostalom decom, prikazana je kao jedna izuzetno liberalna, spontana i duhobita osoba, bas mi se mnogo svideo njen lik...

Link to comment

HANDMAID'S TALE

 

izdrzao sam svega 25 minuta ove budalastine.

recimo: muz oplodjava ritmickim pokretima plodnu sluskinju dok njegova neplodna zena drzi glavu jebane u krilu.

wow, kakva imaginacija, kakva vizija!

 

 

 

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, 3opge said:

HANDMAID'S TALE

 

izdrzao sam svega 25 minuta ove budalastine.

recimo: muz oplodjava ritmickim pokretima plodnu sluskinju dok njegova neplodna zena drzi glavu jebane u krilu.

wow, kakva imaginacija, kakva vizija!

 

 

 

 

 

 

 

prerano si prekinuo, preporucio bih ti da gledas 2-3 epizode pa onda da odlucis

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...