Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

50 minutes ago, darling said:

 

jako simpaticno, odgledala tri, cetri. fala sto si mi otkrio. :)

 

jedna od mojih omiljenih serija, tek sam shvatio da sam je sada odgledao drugi put.

Amanda Peet je genijalna glumica.

 

Link to comment
17 hours ago, 3opge said:

jedna od mojih omiljenih serija, tek sam shvatio da sam je sada odgledao drugi put.

Amanda Peet je genijalna glumica.

 

 

odlicna je, slazem se. zavrsila sam prvu, usla u drugu, serija za odrasle. i slazem da je ona fenomenalna, o, koliko je volim. ima mesta gde pronalazim sebe, a ono kad se igraju u parku posle seanse kod terapeuta, tu sam se rasplakala. darling picka :D

 

 

marv, imas mustuluk! :heart:

 

Link to comment

Završio juče gipsy sa Naomi Watts. Čim sam je zbindžovao, jasno je da me je uvukla.

Ocena na imdb svakako ne odgovara kvalitetu. U pitanju je svojevrsan mindfuck, sasvim korektan prihološki triler o psihajatru tj njoj koja se zaplela u moru svojih laži, opsesija, požuda... Atmosfera pomalo Linčkovska na momente mulholland drive npr, možda  i zbog same Naomi, a ako dodamo da ima i solidno lezbo scena, jasna je paralela. Inače je Naomi lepa kao i uvek ali ima 35 kila. 

 

Nažalost, razrešenje (konkretno) je izostalo jer je serija otkazana i kako stoje stvari neće biti druge sezone, pa je možda bolje odgledati nešto što ima kraj :D Ozbiljno, sa postojećim čovek se oseća po malo prevarenim...

Edited by Mil@n
Link to comment

Naomi Watts, lezbo scena, dovoljno...

 

Sharp objects nekako lici na sve sto je bilo aktuelno poslednjih

par godina, true dectetive, big little lies , do patrick melrose...

bar mi je to utisak posle prve...

Link to comment

kiling iv, koje sranje. osim sto je ova glumica sto igra psihopatkinju fantasticna. kako ocena na imdb 8,5, sta je to svet video sto ja nisam, neam pojma.  

Link to comment

Prva epizoda mi je bila ok, al posle epsko sranje. Sama sam kriva sto sam probala nesto s onom iz grey’s anatomy, najgore serije sviju serija i svih vremena. 

Link to comment
On 14.7.2018. at 0:54, alec harvey said:

Sharp objects nekako lici na sve sto je bilo aktuelno poslednjih

par godina, true dectetive, big little lies , do patrick melrose...

bar mi je to utisak posle prve...

Ovo zvuci zanimljivo, odoh u dutjan.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...