Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

34 minutes ago, marv said:

 

valja, posebno ako volis politicke trilere, cekam drugu sezonu vec dve godine ali izgleda da nece

pobrkala loncice mislila da je nesto poput dextera, kako je deficit stavljam na listu

Edited by Sara
Link to comment

Odgledao sam 4 epizode Kobra Cai i još čekam da "proradi", kako bi opravdalo hajpa na prethodnim stranama... Nije loše, al nije ni da ubija (za sada).

 

William Zabka bolno neuverljiv. 

Link to comment

tesko da ce da proradi, ako vec nije, posto je prvi deo serije (ili sezone?) bolji

sta znam, meni onako

pogledao, ima malo tog nekog smeka i povratka jedno 20-30 godina unazad, ali (ponovo) posebno u drugom delu nekako opada i finale je prilicno bzvz

 

a hajp, pa nemoj ni ocekivati nesto "vau", kapiram da su ljudi ocekivali nekakvu tesku bedastocu, pa ih ovo prijatno iznenadilo

Link to comment
17 hours ago, marv said:

zavrsio drugu sezonu the girlfriend experience, dobra, cak bolja od prve sezone, interesantan zivot eskort devojaka visoke klase. posebna preporuka @ToniAdams, ima guze, sise i seksa vise nego zajedno u svim serijama koje sam gledao (ukljucujuci i spartakus)

 

Meni se svidela prva sezona, nisam ni znao da ima i druga. To je bas lepo, samo ne znam kad sve da stignem :sad:

Link to comment
4 hours ago, alec harvey said:

bolje od elvisove unuke?

nemoguce

 

eto ti sad, sada ja moram da gledam tu elvisovu unuku za koju nisam ni znala da postoji

Link to comment

Krenuo Sharp Objects sa Amy Adams.

Očekujem dosta od toga, pitanje je samo da li da čekam da se završi pa pogledam sve u cugu, ili da krenem redovno...

Link to comment
On 8.7.2018. at 16:14, 3opge said:

TOGETHERNESS

 

braca Duplass su autori, uspeva da me nasmeje a ima i dobro obradjene probleme u seksu

 

jako simpaticno, odgledala tri, cetri. fala sto si mi otkrio. :)

 

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...