Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

19 hours ago, nezvanova said:

neće, zaista je skroz prosečna, jedino je kraj neočekivan, ali ni to baš nije vredno truda/gledanja. ja sam odgledala, ali ja gledam i gore, tj baš sve engleske koje izađu a zaista bude i ispodprosečnih. ova je onako, otprilike 6,5  na imdb-u :D

 

E fala ti ko sestri, da se ne mrcvarim dalje.

Link to comment
On 6.7.2018. at 10:50, Marvin (Paranoid Android) said:

Je li, ova krimi mini serija "Safe" (Netflix), neće baš naglo da se poboljša nakon, recimo, treće epizode?

 

ja je odgledao do kraja jer baš retko ostavljam serije na pola, ali bih voleo da nisam ni počeo da je gledam. do kraja je sva takva njanjava, kraj je iznenađujući, ali deluje malo preteran. ništa nećeš izgubiti ako batališ

Link to comment

The Honourable Women, dobra drama, odlicna Maggie Gyllenhaal i ostatak ekipe. Britansko ostvarenje o palestinskoizraleskom sukobu, korupciji blabla spijuni, obavestajci. Posto torente ne mogu vise da skidam, sad sam presla da odgledam sve sto ima na HBO GO

Link to comment
21 hours ago, ToniAdams said:

sto brt ne mozes vise torentse?

 

ne znam, sta god sam svukla od pirata ili nekih drugih jednostavno danima stoji, nista se ne skida

Link to comment
2 hours ago, gagilija said:

 

ne znam, sta god sam svukla od pirata ili nekih drugih jednostavno danima stoji, nista se ne skida

 

ako vec ne skidas nesto retko koji nemaju mnogi (nema seedera) onda je problem u tvom softveru, za svaki slucaj probaj force download i ako nece deinstaliraj i ponovo instaliraj softver. ja otkad koristim qbittorrent nemam ovakvih problema

Link to comment
3 hours ago, marv said:

 

ako vec ne skidas nesto retko koji nemaju mnogi (nema seedera) onda je problem u tvom softveru, za svaki slucaj probaj force download i ako nece deinstaliraj i ponovo instaliraj softver. ja otkad koristim qbittorrent nemam ovakvih problema

 

skinula sam taj qbi i sad pici. hvala

:)

Link to comment
pocinjem ovo veceras. odgledala sam par epizoda ruske serije Metod i stala na 4. epizodi...prosto ne ide. ali rekoh da probam i ovo, da dam sansu braci

Sarancha (Locust) S01 - Hardcoded Eng Subs - Sno

A torrid affair between a passionate lowborn poet and a wealthy Moscow 
heiress is engulfed by class difference, criminality and, eventually, murder.
Link to comment
2 hours ago, Sara said:

sta se gleda?

 

valja li Nobel?

 

valja, posebno ako volis politicke trilere, cekam drugu sezonu vec dve godine ali izgleda da nece

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...